Przejdź na górę strony Przejdź do treści

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Dzisiaj jest: Piątek, 14 Grudzień 2018     Imieniny: Alfreda i Izydora     Pogoda:
ikonka - zmniejsz czcionkę ikonka - czcionka standardowa ikonka zwiększ czcionkę ikonka - English version ikonka - serwis BIP
Jesteś na: Strona główna / Prezentacja Gminy / Aktualności

Aktualności

01.03.2018
Szpital w Knurowie wśród partnerów Ogólnopolskiej Karty Seniora

Ogólnopolską Kartę Seniora w Knurowie zaczęto przyznawać w naszym mieście z początkiem 2018 roku. Mimo funkcjonowania programu na przestrzeni zaledwie 2 miesięcy, statystyki dają odczuć jakby był on obecny w Knurowie od dłuższego czasu. Obecnie wydano ok. 850 kart, a dodatkowo codziennie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Knurowie odwiedza w tej sprawie od kilku do kilkudziesięciu seniorów. Ofertę zniżek można uzyskać od ponad 20 partnerów, w skład których wchodzą zarówno lokalne firmy m.in. z branży handlowo-usługowej, gastronomicznej, medycznej, a także miejskie jednostki takie jak Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Centrum Kultury.

Od dnia dzisiejszego wśród partnerów znaleźć można również Szpital w Knurowie sp. z o.o., który oferuje posiadaczom Ogólnopolskiej Karty Seniora 15% zniżki na badania komercyjne przy użyciu tomografu i rezonansu magnetycznego.

Obecnie Ogólnopolska Karta Seniora funkcjonuje na obszarze 70 miast w Polsce oferując zniżki u ponad 1120 partnerów!

Przypomnijmy, że do wyrobienia karty wystarczy jedynie mieć ukończone 60 lat i z dokumentem tożsamości można odebrać swoją kartę w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Knurowie przy ul. ks. A. Koziełka 2.

 

Materiały do pobrania:

WNIOSEK O WYDANIE OGÓLNOPOLSKIEJ KARTY SENIORA

WZÓR OGÓLNOPOLSKIEJ KARTY SENIORA

WYKAZ PARTNERÓW W KNUROWIE

WYKAZ PARTNERÓW W POLSCE