Przejdź na górę strony Przejdź do treści

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Dzisiaj jest: Czwartek, 25 Kwiecień 2019     Imieniny: Marka i Jarosława     Pogoda:
ikonka - zmniejsz czcionkę ikonka - czcionka standardowa ikonka zwiększ czcionkę ikonka - English version ikonka - serwis BIP
Jesteś na: Strona główna / Prezentacja Gminy / Aktualności

Aktualności

12.09.2018
Knurowski dzień na stadionie Górnika Zabrze

Dzięki podpisanemu porozumieniu o współpracy pomiędzy miastem a klubem, najbliższy domowy mecz Górnika Zabrze z Jagiellonią Białystok będzie miał knurowski akcent. Jedną z niespodzianek przygotowanych dla fanów z Knurowa jest 20% zniżka na bilety. Aby z niej skorzystać, należy zakupić wejściówkę w jednym ze stacjonarnych punktów sprzedaży. Przy zakupie biletu, będzie trzeba udokumetować swój związek z miastem, poprzez okazanie dowodu osobistego, prawa jazdy, legitymacji studenckiej lub szkolnej z której wyraźnie wynika, że dokument został wydany przez Prezydenta Miasta Knurów lub posiadacz dokumentu urodził się w Knurowie.

W planach jest też wyprowadzenie piłkarzy na murawę przez młodych adeptów piłki nożnej z Concordii Knurów oraz Akademii Piłki Nożej Marcina Brosza. Przed stadionem, w dniu meczu, otwarte będzie stoisko promocyjne miasta, w którym można będzie otrzymać drobne gadżety kibicowskie, a w przerwie meczu planowany jest konkurs dla kibiców z nagrodami. 

Zachęcamy także do zapoznania się z komunikatem klubu w sprawie szczegółowych zasad sprzedazy biletów.