Przejdź na górę strony Przejdź do treści

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Dzisiaj jest: Piątek, 26 Kwiecień 2019     Imieniny: Marii i Marcelego     Pogoda:
ikonka - zmniejsz czcionkę ikonka - czcionka standardowa ikonka zwiększ czcionkę ikonka - English version ikonka - serwis BIP
Jesteś na: Strona główna / Prezentacja Gminy / Aktualności

Aktualności

30.10.2018
Jakość powietrza pod lupą Polskiej Spółki Gazownictwa

W najbliższy poniedziałek 5 listopada br. Knurów w ramach kampanii społecznej Polskiej Spółki Gazownictwa pod hasłem „PRZYŁĄCZ SIĘ, LICZY SIĘ KAŻDY ODDECH” otrzyma profesjonalne urządzenie do pomiaru zanieczyszczeń amosfery, a mieszkańcy będą mogli bezpłatnie zrobić spirometryczne badania płuc.
Bezpłatne badanie płuc będzie się odbywać w Centrum Kultury w Knurowie, ul. Niepodległości 26, w godz. od 10.00 do 16.00. Natomiast o godzinie 14.00 przeprowadzona zostanie konferencja prasowa z udziałem ekspertów programu "Przyłącz się, liczy się każdy oddech",  którzy opowiedzą o wpływie zanieczyszczenia powietrza na nasze zdrowie i życie oraz sposobach walki o czyste powietrze.


 
Aby wziąć udział w badaniu należy zarejestrować się na spirometria.erecepcja.com.


Tego samego dnia w Centrum Kultury w Knurowie od 10.00 do 16.00 będą dyżurowali także przedstawiciele Polskiej Spółki Gazownictwa, którzy powiedzą jak bezpłatnie aktywować nieczynne przyłącze gazowe i pomogą wypełnić wnioski o przyłączenie do sieci.

W imieniu Poslkiej Spółki Gazownictwa zapraszamy.