Przejdź na górę strony Przejdź do treści

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Dzisiaj jest: Czwartek, 22 Sierpień 2019     Imieniny: Cezarego i Tymoteusza     Pogoda:
ikonka - zmniejsz czcionkę ikonka - czcionka standardowa ikonka zwiększ czcionkę ikonka - English version ikonka - serwis BIP
Jesteś na: Strona główna / Prezentacja Gminy / Aktualności

Aktualności

18.01.2019
Przetarg na remont budynku przy ul.Dworcowej 7

Realizowana w ramach projektu unijnego termomodernizacja budynków mieszkalnych III Kolonii wkracza w kolejny etap. Do remontowanych aktualnie obiektów przy ul.Dworcowej 9,11 i 15 dołączą w najbliższym czasie kolejne budynki przy ul. Dworcowej 7, Sienkiewicza 1 oraz Mickiewicza 2.

Warunkiem rozpoczęcia prac remontowych jest przygotowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz uzgodnienie z dotychczasowymi lokatorami kwestii zapewnienia lokalu zastępczego na czas remontu lub mieszkania docelowego, w przypadku jeśli najemca podejmie decyzję o zmianie miejsca zamieszkania w obrębie  komunalnych zasobów mieszkaniowych.

Następnym etapem jest wyłonienie wykonawcy robót budowalnych i termomodernizacyjnych, dlatego też Urząd Miasta Knurów ogłosił kolejny przetarg, przedmiotem którego tym razdem jest budynek przy ul.Dworcowej 7. 

Procedura zamówienia publicznego ma  formę przetargu nieograniczonego, a zatem nalezy pamietać, ażeby zapoznać się z warunkami przetargowymi oraz pamiętać o terminiie złożenia oferty prztargowej do dnia 18 lutego 2019 roku do godziny 8.00 rano.

Ważne: Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Formularza do złożenia, zmiany, wycofania oferty lub wniosku dostępnego na ePUAP. Klucz publiczny niezbędny do zaszyfrowania oferty przez Wykonawcę jest dostępny dla wykonawców na miniPortalu lub w załączniku nr 9 do SIWZ. W formularzu oferty Wykonawca zobowiązany jest podać adres skrzynki ePUAP i/lub poczty elektronicznej, na których prowadzona będzie korespondencja związana z postępowaniem. Uwaga: Po przesłaniu ww. Formularza zostanie wygenerowany identyfikator niezbędny do późniejszej zmiany lub wycofania oferty (dodano w dniu 29 stycznia 2019)Budynek mieszkalny przy ul. Dworcowej 7