Przejdź na górę strony Przejdź do treści

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Dzisiaj jest: Niedziela, 20 Maj 2018     Imieniny: Bernarda i Bazylego     Pogoda:
ikonka - zmniejsz czcionkę ikonka - czcionka standardowa ikonka zwiększ czcionkę ikonka - English version ikonka - serwis BIP

Ogłoszenia urzędu

07.04.2017
Ogłoszenie o spotkaniu konsultacyjnym

Ogłoszenie o spotkaniu konsultacyjnym

Prezydent Miasta Knurów zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Knurów do zapoznania się z projektem uchwały w sprawie:

- określenia szczegółowych warunków przyznawania i odpłatności za usługi  opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, oraz  szczegółowych warunków  częściowego lub całkowitego zwolnienia od opłat,  jak również trybu ich pobierania.

W dniu 10 kwietnia 2017 roku o godz. 15.00  w sali  budynku Urzędu Miasta Knurów przy ul. Niepodległości 7, odbędą się konsultacje w formie otwartego spotkania z przedstawicielami organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego z terenu Gminy Knurów w przedmiocie w/w projektu uchwały. W trakcie konsultacji można zgłaszać opinie i uwagi do w/w projektu uchwały. W załączeniu w/w projekt uchwały.