Przejdź na górę strony Przejdź do treści

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Dzisiaj jest: Czwartek, 01 Październik 2020     Imieniny: Danuty i Remigiusza     Pogoda:
ikonka - zmniejsz czcionkę ikonka - czcionka standardowa ikonka zwiększ czcionkę ikonka - English version ikonka - serwis BIP
Jesteś na: Strona główna / E-Urząd / Platforma Informacyjno-Płatnicza

Platforma Informacyjno-Płatnicza

Platforma Informacyjno-Płatnicza (PLIP) to elektroniczny serwis Urzędu Miasta Knurów, zapewniający dostęp do  informacji o zobowiązaniach Klienta w stosunku do Gminy Knurów oraz umożliwiający dokonanie płatności z tytułu tych zobowiązań. Serwis dostepny jest tylko dla zalogowanych i zarejestrowanych Klientów, dlatego też konieczne jest posiadanie profilu zaufanego na platformie ePUAP oraz założenie konta w PLIP.

Uwaga: dostęp do informacji jest darmowy, natomiast wykonywanie płatności z wykorzystaniem PLIP objęte jest prowizją w wysokości  1 zł netto za każdy 1.000 zł kwoty przelewu.

Aktualnie PLIP będzie umożliwiać sprawdzanie oraz uregulowanie przez Internet zobowiązań podatkowych. Już wkrótce, logując się do PLIP, będzie można uzyskać dostęp do informacji o wymiarze podatku.

W przyszłości przewiduje się rozszerzenie funkcjonalności o pozostałe opłaty, takie jak m.in. wywóz odpadów komunalnych (śmieci), wieczyste użytkowanie, dzierżawa gruntów, opłaty adiacenckie.

 

Regulamin korzystania z PLIP

Podręcznik użytkownika PLIP

  

 

 

Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności