Przejdź na górę strony Przejdź do treści

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Dzisiaj jest: Sobota, 26 Wrzesień 2020     Imieniny: Justyny i Cypriana     Pogoda:
ikonka - zmniejsz czcionkę ikonka - czcionka standardowa ikonka zwiększ czcionkę ikonka - English version ikonka - serwis BIP
Jesteś na: Strona główna / Prezentacja Gminy / KONKURSY

KONKURSY

 

Konkurs fotograficzny "#FotoKnurów"

 


Urząd Miasta Knurów serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „#FotoKnurów”.

Celem konkursu jest promocja miasta poprzez sportretowanie najciekawszych miejsc i wydarzeń w życiu społeczności lokalnej Knurowa, a także dobra zabawa uczestników.

Jego zasady przewidują wykonanie zdjęć w trzech sezonach określonych jako zima, wiosna oraz lato. Przesłane prace powinny swoją tematyką dotyczyć takich obszarów jak, przyroda, pejzaż miejski, ciekawe miejsca w mieście, aktywność społeczna, czy akcenty Knurowa poza granicami miasta.

Zdjęcia uczestników, nie tylko tych którzy zajmą czołowe miejsca w konkursie, mogą być umieszczone w materiałach promocyjnych miasta, takich jak np., album, foldery czy informatory.

Prace konkursowe z dopiskiem „Konkurs fotograficzny #FotoKnurów”, należy przesyłać do Urzędu Miasta Knurów, w odrębnych terminach dla poszczególnych sezonów:

a) sezon zima: do dnia 31 marca 2017 r. do godz. 13.00,
b) sezon wiosna: do dnia 30 czerwca 2017 r. do godz. 13.00,
c) sezon lato: do dnia 29 września 2017 r. do godz. 13.00.


Nagrodą dla laureata Konkursu w każdym z sezonów będzie nagroda pieniężna w wysokości 350 zł brutto, natomiast wyłonione przez Komisję Konkursową miejsca drugie i trzecie zostaną nagrodzone  upominkami rzeczowymi w postaci kompletu materiałów promocyjnych miasta.

Do pobrania:

Nazwa

Plik

Regulamin konkursu

Wniosek konkursowy

 

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.
Dodatkowych informacji udziela Biuro BWP - 32/339 22 93

 


 


ARCHIWALNE


 

Konkurs na logo wraz z nazwą nowego żłobka w Knurowie

 

Urząd Miasta Knurów serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na logo wraz z nazwą nowego żłobka w Knurowie.

Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszej pracy konkursowej z przeznaczeniem na oficjalny logotyp wraz z nazwą żłobka publicznego, a także dobra zabawa uczestników.

Logo wraz z nazwą powinny nawiązywać do lokalizacji żłobka sąsiadującego z osiedlem Cztery Pory Roku lub nazwami pobliskich ulic. Projekt musi być niepowtarzalny, oryginalny i nowoczesny oraz odwoływać się do treści i form wyrazu promujących nową inwestycję miejską oraz wartości związanych z rodziną i wychowywaniem dzieci.

Prace konkursowe z dopiskiem „Konkurs na logo wraz z nazwą żłobka publicznego”, należy przesłać do Urzędu Miasta w Knurowie…
...do dnia 14 czerwca 2017r. do godz. 13.00

Nagrodą dla laureata Konkursu będzie nagroda pieniężna w wysokości 1.500 zł brutto, natomiast wyłonione przez Komisję Konkursową miejsca drugie i trzecie zostaną nagrodzone upominkami rzeczowymi w postaci kompletu materiałów promocyjnych miasta.

Do pobrania:

Nazwa

Plik

Regulamin konkursu

Wniosek konkursowy


Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.
Dodatkowych informacji udziela Biuro BWP - 32/339 22 93

 

 

Zwycięska praca autorstwa Marioli Pinocy, pt.: "Kraina Maluszka"

Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności