Przejdź na górę strony Przejdź do treści

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Dzisiaj jest: Sobota, 18 Styczeń 2020     Imieniny: Piotra i Małgorzaty     Pogoda:
ikonka - zmniejsz czcionkę ikonka - czcionka standardowa ikonka zwiększ czcionkę ikonka - English version ikonka - serwis BIP
Jesteś na: Strona główna / Prezentacja Gminy / Aktualności

Aktualności

09.09.2019
Knurowski dzień na stadionie Górnika Zabrze

W dniu dzisiejszym Miejska Szkołę Podstawową nr 2 w Knurowie odwiedziło dwóch piłkarzy pierwszego składu Górnika Zabrze. Pomocnicy Manneh Alasana i Michał Rostkowski spotkali się z ponad 300-osobową grupą knurowskiej młodzieży, żeby zaprosić na najbliższy mecz, pod patronatem społecznym Miasta Knurów. Piłkarze opowiadali o początkach swoich karier, codziennych obowiązkach związanych z treningiem, dietą i edukacją, a także odpowiadali na szereg pytań zebranych uczniów. Dodatkową atrakcją była możliwości zrobienia sobie popularnego „selfie” oraz otrzymania autografów na pamiątkowym planie lekcji.

Przypomnijmy, że dzięki podpisanemu porozumieniu o współpracy pomiędzy miastem a klubem, najbliższy domowy mecz Górnika Zabrze ze Śląskiem Wrocław będzie miał knurowski akcent. Jedną z niespodzianek przygotowanych dla fanów z Knurowa jest 20% zniżka na bilety. Aby z niej skorzystać, należy zakupić wejściówkę w jednym ze stacjonarnych punktów sprzedaży. Przy zakupie biletu, będzie trzeba udokumentować swój związek z miastem, poprzez okazanie dowodu osobistego, prawa jazdy, legitymacji studenckiej lub szkolnej, z której wyraźnie wynika, że dokument został wydany przez Prezydenta Miasta Knurów lub posiadacz dokumentu urodził się w Knurowie.

W planach jest też wyprowadzenie piłkarzy na murawę przez młodych adeptów piłki nożnej z Concordii Knurów oraz Akademii Piłki Nożnej Marcina Brosza. Przed meczem, na promenadzie Areny Zabrze, a także na murawie stadionu podczas przerwy meczowej będzie można podziwiać występ Orkiestry KWK Knurów oraz Mażoretek SCARLET z Knurowa.

 

 

Łukasz Wolsztyński zaprasza na meczSpotkanie piłkarzy Górnika Zabrze z młodzieżą w MSP nr 2 w Knurowie