Przejdź na górę strony Przejdź do treści

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Dzisiaj jest: Czwartek, 04 Czerwiec 2020     Imieniny: Karola i Franciszka     Pogoda:
ikonka - zmniejsz czcionkę ikonka - czcionka standardowa ikonka zwiększ czcionkę ikonka - English version ikonka - serwis BIP

Ogłoszenia urzędu

12.07.2018
Obwieszczenie Prezydenta Miasta Knurów

OBWIESZCZENIE UA.6721.2.7.2018
PREZYDENTA MIASTA KNURÓW
z dnia 12 lipca 2018 r.

o przystąpieniu do sporządzenia:  zmiany  miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Knurów, obejmującego obszar ograniczony ul. ks. Alojzego Koziełka, ul. Dworcową, ul. Rybną i granicami administracyjnymi miasta wraz z rejonem „III Kolonii” – Etap I, która wymaga przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko

Na podstawie art. 29, 39, 40, w związku z art. 46 pkt 1, ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz.U. 2017 poz. 1405 ze zm.) zawiadamiam o podjęciu:
"uchwały Nr XLVI/611/2018 Rady Miasta Knurów z dnia 21 lutego 2018r., w sprawie: przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Knurów, obejmującego obszar ograniczony ul. ks. Alojzego Koziełka, ul. Dworcową, ul. Rybną i granicami administracyjnymi miasta wraz z rejonem „III Kolonii” – Etap I".
Projekt ww. zmiany planu miejscowego wymaga przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko. Do projektu planu miejscowego zostanie sporządzona prognoza oddziaływania na środowisko.
Z niezbędną dokumentacją sprawy można zapoznać się w Urzędzie Miasta Knurów, ul. Niepodległości 7 w Wydziale Urbanistyki i Architektury, Strategii Rozwoju Miasta i Spraw Lokalowych – od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu.

Pełna treść Obwieszczenia poniżej

Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
Kategoria: Powiązane pliki [ 1 ]
OBWIESZCZENIIE.pdf OBWIESZCZENIIE.pdf 260 KB
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności