• język migowy
  • BIP
  • EU

APLIKACJA - EcoHarmonogram

wizualizacja aplikacji na telefonieOd stycznia 2023 roku harmonogramy odbioru odpadów z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Knurów są udostępniane za pomocą darmowej aplikacji "EcoHarmonogram".

EcoHarmonogram to aplikacja pozwalająca na pobieranie harmonogramu odbiorów odpadów komunalnych dla Państwa adresu nieruchomości, dzięki czemu nie ma potrzeby wyszukiwania terminu odbioru na stronach internetowych Urzędu Miasta czy Przedsiębiorcy świadczącego usługę lub korzystania z wersji papierowej harmonogramu.

Aplikacja po wybraniu odpowiedniej opcji automatycznie powiadomi o nadchodzącym terminie wywozu odpadów lub terminie płatności. Ponadto dostarczy Państwu niezbędnych informacji dotyczących min.: PSZOK (adres, dni i godziny otwarcia, rodzaj przyjmowanych odpadów), zasad prowadzenia selektywnej zbiórki u źródła, stawek opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi, dodatkowych punktów zbiórki (apteki, MPE). Aplikacja działa na systemach Android, iOS i jest do pobrania ze sklepów internetowych: Google Play, iOS App Store. Zachęcamy mieszkańców do pobierania i korzystania z nowej aplikacji.

 

plakat informacyjny dotyczący aplikacji

Pobierz aplikację w wygodny dla siebie sposób

QR kod do aplikacji EcoHarmonogram

 

baner przekierowujący do google play

baner przekierowujący do app store

baner do pobrania aplikacji z Windows Store

 

do góry