• język migowy
  • BIP
  • EU

Filmowy Piknik w Knurowie

13 Sierpnia 2015

Sztuka iluzji, quizy wiedzy filmowej, tropienie bajkowych postaci, kinowe kalambury – a na dobranoc filmowe pokazy plenerowe z pingwinami w roli głównej, oraz spotkanie z agentem 007 w najlepszej odsłonie - to wszystko znajduje się w programie Rodzinnego Pikniku Filmowego, organizowanego przez Bank BGŻ BNP PARIBAS.

Przedpołudnie i popołudnie upłynie pod znakiem konkursów. Największe wyzwanie to „Widziałem, powiedziałem – wygrałem”, czyli quiz wiedzy filmowej. Najmłodsi będą też tropić bajkowe postaci i zabawią się w magiczne kalambury. Wysoko postawiona poprzeczka czeka na uczestników „Filmowego podróżowania”. Najodważniejsze z rodzin udowodnią, że pakowanie wakacyjnego plecaka zajmuje im nie dłużej, niż wysłanie smsa. Ścigać będzie można się w układaniu bajkowych kloców na czas i konkursie sprawdzającym dykcję.

Wypełniając ankietę konkursową w oddziale lub podczas pikniku, pełnoletni uczestnicy akcji mają szanse na wygranie nagrody głównej - samochodu KIA RII.

 

Dzień pełen wrażeń zakończą pokazy filmowe: Pingwiny z Madagaskaru oraz Skyfall.

Podczas tego lata Filmowe Pikniki zostaną zorganizowane w 56 miejscowościach w całym kraju. Pierwszy, inauguracyjny odbył się  2 lipca podczas Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Do zobaczenia w Knurowie już 15 sierpnia na Placu 700-lecia przy ul. Aleja Lipowa.

Program Pikniku znajduje się tutaj

udostępnij
do góry