• język migowy
 • BIP
 • EU

Aktualności

Najważniejsze wydarzenia z życia Miasta Knurów

Znaleziono wiadomości: 1732.

 • Przekaż 1% podatku z PIT na organizacje pozarządowe z Knurowa Przekaż 1% podatku z PIT na organizacje pozarządowe z Knurowa 2022-01-28

  Przekaż 1% podatku z PIT na organizacje pozarządowe z Knurowa

  Jak co roku, podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych mają możliwość przekazania 1%  ze swojego podatku w ramach deklaracji rocznej PIT na rzecz wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego.

 • Nieodpłatna pomoc prawna i nieodpłatne poradnictwo obywatelskie Nieodpłatna pomoc prawna i nieodpłatne poradnictwo obywatelskie 2022-01-27

  Nieodpłatna pomoc prawna i nieodpłatne poradnictwo obywatelskie

  Sprawdź aktualną listę jednostek prowadzących porady prawne, zarówno na obszarze Powiatu Gliwickiego jak i całej Polski

 • Kolejny konkurs na dotacje dla organizacji pozarządowych Kolejny konkurs na dotacje dla organizacji pozarządowych 2022-01-26

  Kolejny konkurs na dotacje dla organizacji pozarządowych

  119 000 złotych przeznaczono na dofinansowanie zadań z zakresu polityki społecznej oraz działalności kulturalnej i hobbystycznej.

 • Nagrody dla wyróżniających się sportowców i animatorów kultury Nagrody dla wyróżniających się sportowców i animatorów kultury 2022-01-24

  Nagrody dla wyróżniających się sportowców i animatorów kultury

  Przypominamy, że został już tylko tydzień na składanie wniosków na nagrody za wybitne osiągniędzia w sporcie i kulturze.

 • KOMUNIKAT O FUNKCJONOWANIU URZĘDU MIASTA KNURÓW KOMUNIKAT O FUNKCJONOWANIU URZĘDU MIASTA KNURÓW 2022-01-24

  KOMUNIKAT O FUNKCJONOWANIU URZĘDU MIASTA KNURÓW

  Interesanci będą przyjmowani w ograniczonym zakresie z uwagi na 45 minutową przerwę wprowadzoną w celu przeprowadzenia niezbędnej dezynfekcji pomieszczeń: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek - przerwa od godz. 13:15 do godz. 14:00, piątek - przerwa od godz. 12:15 do godz. 13:00.

 • Zmiany w zasadach odbioru odpadów komunalnych Zmiany w zasadach odbioru odpadów komunalnych 2022-01-21

  Zmiany w zasadach odbioru odpadów komunalnych

  Nowe zasady wejdą w życie z początkiem marca bieżącego roku.

 • Gmina przyznała dotacje na rozwój sportu (sport seniorski) Gmina przyznała dotacje na rozwój sportu (sport seniorski) 2022-01-20

  Gmina przyznała dotacje na rozwój sportu (sport seniorski)

  Rozstrzygnięto nabór wniosków na dotacje na realizację zadań publicznych na terenie Gminy Knurów w zakresie rozwoju sportu w 2022 roku.

 • Plan na nowy park w mieście Plan na nowy park w mieście 2022-01-19

  Plan na nowy park w mieście

  Powstała koncepcja zagospodarowania terenu przy tężni solankowej, gdzie planowana jest budowa parku z pasażem zieleni miejskiej.

 • Sesja Rady Miasta Sesja Rady Miasta 2022-01-18

  Sesja Rady Miasta

  W najbliższą środę 19 stycznia w Ratuszu przy ulicy Niepodległości 7 odbędzie się pierwsza w 2022 roku sesja Rady Miasta Knurów.

 • Nowe rozwiązania ZTM w Knurowie Nowe rozwiązania ZTM w Knurowie 2022-01-14

  Nowe rozwiązania ZTM w Knurowie

  Na terenie naszej Gminy ma funkcjonować linia M105 zapewniająca połączenia Knurowa z Pyskowicami przez Gliwice. Termin uruchomienia połączenia przewidywany jest w pierwszym kwartale bieżącego roku.

do góry