• język migowy
 • BIP
 • EU

Aktualności

Najważniejsze wydarzenia z życia Miasta Knurów

Znaleziono wiadomości: 2222.

 • Ostatni moment do złożenia projektu w ramach Budżetu Obywatelskiego Ostatni moment do złożenia projektu w ramach Budżetu Obywatelskiego 2024-05-23

  Ostatni moment do złożenia projektu w ramach Budżetu Obywatelskiego

  Do piątku 24 maja można składać projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego

 • Wymiana solanki w tężniach Wymiana solanki w tężniach 2024-05-22

  Wymiana solanki w tężniach

  Nadszedł czas na pierwszą wymianę solanki w knurowskich tężniach w tym sezonie. Prace serwisowe dotyczą zarówno obiektu zlokalizowanego w rejonie ul. Ułanów, jak i ul. Parkowej w Szczygłowicach.

 • Rozpoczęły się prace budowlane poprawiające komunikację w północnej części Knurowa Rozpoczęły się prace budowlane poprawiające komunikację w północnej części Knurowa 2024-05-21

  Rozpoczęły się prace budowlane poprawiające komunikację w północnej części Knurowa

  Jest to dobra wiadomość zarówno dla pieszych i rowerzystów, ale również dla kierowców. Realizacja założonych i złożonych inwestycji usprawni połączenie w północnej części Knurowa, co jest ważne dla mieszkańców tej części miasta, osób odwiedzających bliskich na cmentarzu, czy też pasjonatów uprawiających rekreację w tym rejonie.

 • Nowe nasadzenia drzew Nowe nasadzenia drzew 2024-05-17

  Nowe nasadzenia drzew

  Jakiś czas temu Wydział Gospodarki Komunalnej, Restrukturyzacji i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Knurów, zajął się odświeżeniem skweru przy zbiegu ul. Batorego i Kosmonautów.

 • Przyznano Laur Knurowa 2024 Przyznano Laur Knurowa 2024 2024-05-15

  Przyznano Laur Knurowa 2024

  Klub abstynentów „Siódemka” z Knurowa w kategorii instytucje, podmioty gospodarcze i inne jednostki organizacyjne oraz Pani Gizeli Kensy-Reginek w kategorii osób indywidualnych, zostali tegorocznymi laureatami najważniejszego miejskiego wyróżnienia, jakim jest Laur Knurowa.Decyzja o przyznaniu tych zaszczytnych wyróżnień została podjęta przez Radę Miasta Knurów podczas dzisiejszej sesji.

 • Wyróżnienia "Knurów - dobre przykłady" przyznane Wyróżnienia "Knurów - dobre przykłady" przyznane 2024-05-14

  Wyróżnienia "Knurów - dobre przykłady" przyznane

  W wyniku weryfikacji i oceny zgłoszonych kandydatur w konkursie ,,Knurów- dobre przykłady",  wyłoniono laureatów, którymi w bieżacym roku zostali Zbigniew Nosiadek w kategorii Lidera organizacji pozarządowej oraz Polski Związek Emerytów i Rencistów w kategorii najlepszej organizacji.

 • Prezydent Knurowa i jego najbliżsi współpracownicy Prezydent Knurowa i jego najbliżsi współpracownicy 2024-05-14

  Prezydent Knurowa i jego najbliżsi współpracownicy

  Od wtorku 14 maja 2024 roku nastąpiła zmiana w strukturach zarządzających Miastem Knurów. W wyniku decyzji Prezydenta Tomasza Rzepy powołano jego najbliższych współpracowników, którzy będą odpowiadać za wybrane obszary funkcjonowania miasta.

 • Kawiarnio-bawialnia Mon Bébé Cafe wśród partnerów programu Rodzina 3+ Kawiarnio-bawialnia Mon Bébé Cafe wśród partnerów programu Rodzina 3+ 2024-05-13

  Kawiarnio-bawialnia Mon Bébé Cafe wśród partnerów programu Rodzina 3+

  Nowy Partner oferuje posiadaczom karty Rodzina 3+: 5% zniżki na urodziny dla dzieci (bawialnia); 10% zniżki na desery, ciasta

 • Pierwsze dni pracy nowego Prezydenta Pierwsze dni pracy nowego Prezydenta 2024-05-10

  Pierwsze dni pracy nowego Prezydenta

  Pierwszy tydzień pracy Prezydenta Rzepy związany był w dużej mierze z zapoznaniem się z pracownikami Urzędu Miasta oraz jednostek miejskich, a także wdrożeniem się w ważne działania realizowane w Knurowie, które rozpoczęto za czasów pracy jego poprzednika, jednak wymagające nadzoru przez obecnego włodarza.

 • Piknik Międzypokoleniowy Piknik Międzypokoleniowy 2024-05-09

  Piknik Międzypokoleniowy

  W dniu wczorajszym PCK Knurów wraz z UTW Knurów, wzorem roku ubiegłego, zorganizowało Piknik Międzypokoleniowy. Miejsce wydarzenia, Kąpielisko „Leśne Zacisze” w Knurowie, sprzyjało rodzinnej atmosferze jaka towarzyszyła ok. 150 uczestnikom.

do góry