• język migowy
 • BIP
 • EU

Aktualności

Najważniejsze wydarzenia z życia Miasta Knurów

Znaleziono wiadomości: 2097.

 • Jubileusz pożycia par małżeńskich Jubileusz pożycia par małżeńskich 2023-08-10

  Jubileusz pożycia par małżeńskich

  W dniu wczorajszym miała miejsce uroczystość „Złotych Godów”. Organizatorem uroczystości, na którą zaproszono 48 par, był Urząd Stanu Cywilnego w Knurowie, a gospodarzem spotkania - Prezydent Miasta Adam Rams.

 • Piknik rodzinny 800+ tym razem w Knurowie Piknik rodzinny 800+ tym razem w Knurowie 2023-08-10

  Piknik rodzinny 800+ tym razem w Knurowie

  W najbliższą sobotę, w parku miejskim przy ul. dr F.Ogana 5 odbędzie się Piknik 800+ organizowany przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej oraz Wojewodę Śląskiego. Z okazji zbliżającego się święta Wojska Polskiego w programie przewidziano m.in. prezentację żołnierzy oraz sprzętu wojskowego. Początek o godzinie 14.00.

 • Sesja nadzwyczajna Sesja nadzwyczajna 2023-08-08

  Sesja nadzwyczajna

  W dniu jutrzejszym odbędzie się sesja Rady Miasta Knurów, zwołana w trybie nadzwyczajnym tj. poza ogólnym, rocznym harmonogramem. Radni obradować będą nad projektami 9 uchwał.

 • Zmiany w komunikacji publicznej w związku z VII etapem 80. Tour de Pologne Zmiany w komunikacji publicznej w związku z VII etapem 80. Tour de Pologne 2023-08-03

  Zmiany w komunikacji publicznej w związku z VII etapem 80. Tour de Pologne

  Zarząd Transportu Metropolitalnego z Katowic poinformował o planowanych zmianach w rozkładzie linii autobusowych, trolejbusowych i tramwajowych na terenie metropolii.

 • Można już składać wnioski na wynajem nowych lokali mieszkalnych w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej w Knurowie Można już składać wnioski na wynajem nowych lokali mieszkalnych w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej w Knurowie 2023-08-02

  Można już składać wnioski na wynajem nowych lokali mieszkalnych w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej w Knurowie

  Wczorajszą konferencją prasową w sali sesyjnej knurowskiego Ratusza zainaugurowano nabór wniosków mieszkańców zainteresowanych wynajmem nowych lokali mieszkalnych przy ul. Antoniego Słoniny w Knurowie.

 • Gmina pozyskała kolejne środki finansowe Gmina pozyskała kolejne środki finansowe 2023-08-01

  Gmina pozyskała kolejne środki finansowe

  Ponad 15 milionów złotych z Rządowego Programu Wsparcia Budownictwa Socjalnego i Komunalnego trafi do Knurowa na remonty budynków mieszkalnych III Kolonii.

 • Dziś ostatni dzień możliwości wypełnienia ankiety Dziś ostatni dzień możliwości wypełnienia ankiety 2023-07-31

  Dziś ostatni dzień możliwości wypełnienia ankiety

  Corocznie prowadzone jest badanie zadowolenia Klienta Zewnętrznego w formie ankiety. Wszyscy klienci Urzędu mają prawo wypełnić ankietę (anonimowo) i wyrazić w niej swoją opinię na temat poziomu jakości świadczonych usług.

 • Spotkanie informacyjne w sprawie wynajmu lokali Spotkanie informacyjne w sprawie wynajmu lokali 2023-07-28

  Spotkanie informacyjne w sprawie wynajmu lokali

  1 sierpnia 2023 roku rusza nabór wniosków dla osób, zainteresowanych najmem lokali mieszkalnych w nowej inwestycji mieszkaniowej przy ul.Słoniny w Knurowie. Z tej okazji w najbliższy wtorek o godz. 11 w knurowskim Ratuszu odbędzie się spotkanie informacyjne, na które zapraszamy.

 • Niebawem rusza głosowanie w tegorocznym Budżecie Obywatelskim - zobacz wykaz projektów Niebawem rusza głosowanie w tegorocznym Budżecie Obywatelskim - zobacz wykaz projektów 2023-07-26

  Niebawem rusza głosowanie w tegorocznym Budżecie Obywatelskim - zobacz wykaz projektów

  Prezydent Miasta Knurów informuje, że do głosowania w ramach 6 edycji Budżetu Obywatelskiego dopuszczono 10 projektów „twardych” i 6 projektów „miękkich”. Wyboru projektów do realizacji dokonują mieszkańcy Knurowa w głosowaniu, które odbędzie się od 28 sierpnia 2023 r. do 10 września 2023 r.

 • Oceń pracę Urzędu Miasta - wypełnij ankietę Oceń pracę Urzędu Miasta - wypełnij ankietę 2023-07-24

  Oceń pracę Urzędu Miasta - wypełnij ankietę

  Wszyscy klienci Urzędu Miasta Knurów mają prawo wypełnić ankietę (anonimowo) i wyrazić w niej swoją opinię na temat poziomu jakości obsługi. Czas trwania ankiety przypada od 3 do 31 lipca 2023 roku.

do góry