• język migowy
  • BIP
  • EU

Knurów w Radiu Plus Śląsk

4 Września 2013

Już jutro, Gmina Knurów będzie całodniowym gościem na antenie Radia Plus Śląsk. Nastawiając odbiorniki radiowe na częstotliwość 96,2 FM, od wczesnych godziny porannych będzie można wysłuchać reportaży z miasta.

Tematyka poruszana podczas rozmów prowadzonych z przedstawicielami samorządu Knurowa, jak i z zaproszonymi gośćmi, dotyczyć będzie nie tylko spraw bieżących, ale także planów na przyszłość. Rozmówcy pozostaną w sferze przedsięwzięć kulturalnych i oświatowych, omówią także kwestie związane ze sportem i rekreacją. Istotnym tematem będą także inwestycje miejskie, zarówno te będące już w realizacji, jak i te dopiero planowane.

Całodniowy program na antenie radia, został podzielony na trzy bloki. Poranny program, w czasie którego przedstawione zostaną najważniejsze zmiany, jakie zaszły w mieście  w ostatnich latach wraz z nakreśleniem kierunku przyszłych przedsięwzięć. Następne wejścia antenowe zaplanowane zostały na godziny popołudniowe. O godzinie 16:00 - na zakończenie - odbędzie się rozmowa z Prezydentem Miasta Knurów Adamem Ramsem, który dokona podsumowania całodziennego programu o Knurowie.

Zapraszamy do spędzenia czwartkowego dnia z Gminą Knurów.

 

Radio Plus nadaje na częstotliwości 96,2 FM

Kliknij poniżej, aby posłuchać radia on-line

do góry