• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Kolejne osoby zakwalifikowane do projektu grantowego (..)

Kolejne osoby zakwalifikowane do projektu grantowego Słoneczna Gmina Knurów

2 Grudnia 2021

Zakończyła się kolejna faza oceny wniosków, złożonych przez mieszkańców w naborze o dofinansowanie do zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznych.

Stosownym Zarządzeniem Nr 462/BWP/2021 Prezydenta Miasta Knurów z dnia 01.12.2021 r. zatwierdzona została lista nastepnych Grantobiorców,  zakwalifikowanych do udziału w projekcie pn. "Słoneczna Gmina Knurów- wsparcie mieszkańców w budowie indywidualnych systemów fotowoltaicznych". Tym samym dołaczyli oni do pierwszej grupy liczącej 152 osób, która wyłoniona została w ubiegłym tygodniu.

Aktualnie, trwa przygotowanie umów o powierzenie grantu dla osób, które zostały zakwalifikowane do udziału w projekcie. W dniu wczorajszym odbyły się też pierwsze spotkania  informacyjne dla przyszłych grantobiorców, podczas których omówione zostały najważniejsze kwestie związane z poprawną realizacją projektu i jego rozliczeniem.

Uruchomiony został również dyżur telefoniczny eksperta ds. technicznych, z którym można konsultować zagadnienia techniczne związane z montażem instalacji fotowoltaicznej.

Dyżury telefoniczne pełnione są w poniedziałki 12.00-18.00 i czwartki 09.00-15.00 do dnia 15.12.2021 r. po numerem telefonu 535 500 570.

Uzupełniająca lista 14 grantobiorców, zawierająca indywidualne numery identyfikacyjne, nadane z chwilą rejestracji deklaracji, znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Knurów pod linkiem https://knurow.bip.info.pl/dokument.php?iddok=35767&idmp=40&r=o

do góry