• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Leśne Zacisze - kąpielisko inne niż wszystkie

Leśne Zacisze - kąpielisko inne niż wszystkie

15 Czerwca 2016

Dobiega końca remont miejskiego kąpieliska Leśne Zacisze. Obiekt po blisko 2 latach prac modernizacyjnych zmieni się nie do poznania.

Gruntowna przebudowa, która kosztowała ponad 10 mln złotych, miała na celu nie tyle przywrócenie 50-letniemu obiektowi  dawnej świetności, co nadanie mu nowej jakości, na miarę XXI wieku. Jak zapewnia gospodarz kąpieliska, knurowski MOSiR, obiekt będzie nie tylko nowoczesny, ale i przyjazny dla rodzin oraz indywidualnych użytkowników.

Będzie można się o tym przekonać już od najbliższej soboty 18 czerwca, począwszy od godziny 9 rano, kiedy otwarta zostanie brama dla pierwszych klientów. Do dyspozycji będą 3 podgrzewane baseny, 7 zjeżdżalni, wodny aerobik, grota sztucznej fali oraz wodny plac zabaw dla najmłodszych. Zaplecze kąpieliska posiadać będzie niezbędne urządzenia i udogodnienia dla korzystających z basenów jak natryski, toalety, szatnie, przebieralnie, czy też łóżka do hydromasażu. Całość uzupełniać będzie punkt gastronomiczny z ogródkiem, parasolami i ławkami.

Na osoby, które zdecydują się przyjść w dniu otwarcia kąpieliska czekać będą także dodatkowe atrakcje w postaci turnieju siatkówki plażowej, turnieju Beach Socerra, aerobicu w wodzie, czy też gier i zabaw w wodzie dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy !

Ceny biletów wynoszą: 10 zł normalny, 5 zł ulgowy. Dodatkowo dla seniorów przygotowane zostały zniżkowe bilety w wysokości 8 zł, dla osób niepełnosprawnych - w wysokości 2 zł. Rodzinom oraz posiadaczom kart ,,Rodzina 3+ w Knurowie"  przysługiwać będzie 50% ulga od ceny zakupu wejściówki. Karnety na 10 wejść do nabycia będą z 20% rabatem. 

        

  

udostępnij
do góry