• język migowy
  • BIP
  • EU

Maraton Kabaretowy

8 Października 2010

Maraton Kabaretowy

Już o godzinie 17:30 w knurowskim Kino Scena KULTURA przy ul. Niepodległości 26, rozpocznie się Maraton Kabaretowy, gdzie wystąpią:

Kabaret Trójka Kulturalna

wystąpi w składzie:
- Kamil Naczeński
- Kuba Królak
- Dawid Ozga

Pomysł na stworzenie kabaretu zrodził się jesienią 2008 roku. Wtedy też zaczęły powstawać nowe skecze. Pierwszym był skecz Majster, a potem ukazał się premierowy program pt. "My też możemy być mądrzy". Spotkał się on z wielkim entuzjazmem oraz burzą braw...

Kabaret Ciach

wystąpi w składzie:
- Małgorzata Czyżycka
- Janusz "Ja-siu" Rewers
- Tomasz "Gogo" Kowalski
- Leszek Janek

Kabaret „Ciach” raczej nie zajmuje się polityką. Zdarzają się jednak nieliczne wyjątki od tej reguły: np. skecz "Samoobrona przed Samoobroną", "Wywiad z premierem Pawlakiem" oraz "Wywiad z Politykiem".
W swoich skeczach pokazuje sytuacje z życia wzięte lub absurdalne. Dominuje tematyka społeczna, kryminalna oraz parodie znanych postaci, sytuacji i piosenek.

<span >Kabaret Limo

wystąpi w składzie:
- Ewa Błachnio
- Abelard Giza
- Marcin Kulwikowski
- Wojciech Tremiszewski
- Szymon Jachimek


Kabaret Limo to kabaret młodego pokolenia, który na swoim koncie ma niezliczoną ilość nagród z najważniejszych festiwali w Polsce.
Grupa kabaretowa z Gdańska, założona w 1999 roku z inicjatywy Abelarda Gizy i Marcina Kulwikowskiego. Do atutów Limo należą bez wątpienia umiejętna obserwacja rzeczywistości i wynajdywania w niej absurdalnych sytuacji. Bardzo dobre aktorstwo, mistrzowska gra słowem i kilka dynamicznych, nieco boysbandowych piosenek, rozgrzewających każdą publiczność.

Bilety na sobotni wieczór pełen śmiechu, w cenie 40 zł lub 35 zł dostawka,  można nabyć w kasie kina, czynnej od 15:00-20:00 lub pod numerem telefonu 32 332-63-81.

 

 

udostępnij
do góry