• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Ruszył przetarg na pozimowe remonty cząstkowe na drogach (..)

Ruszył przetarg na pozimowe remonty cząstkowe na drogach miejskich

6 Lutego 2024

We wtorek 6 lutego br. ogłoszony został  przetarg na remonty cząstkowe jezdni, chodników oraz naprawę przełomów na drogach administrowanych przez Urząd Miasta Knurów

Jeszcze niedawno w całej Polsce panowała iście zimowa aura, która przyniosła ze sobą intensywne opady oraz arktyczny mróz. Pryzmy śniegu i lodu pokrywające jezdnie i pobocza oraz niskie temperatury szczególnie dały we znaki drogom, które po ustąpieniu zimy z pewnością wymagać będą niezbędnych napraw.

Dlatego też jak co roku, Gmina Knurów zarządzająca siecią dróg miejskich, ogłosiła postępowanie przetargowe, którego celem jest wyłonienie firmy odpowiedzialnej za pozimową naprawę cząstkową zarówno na drogach, jak również chodnikach czy drogach żużlowych.

Warto dodać, że służby miejskie na bieżąco dokonują przeglądów stanu dróg w naszym mieście pod kątem zakwalifikowania uszkodzeń i ubytków do naprawy. Aktywnością wykazują się też sami mieszkańcy, którzy zgłaszają w knurowskim magistracie oraz  w Straży Miejskiej potencjalne miejsca do naprawy.

Termin składania ofert upływa w czwartek  22 lutego 2024 roku o godzinie 09:00
Szczegóły dotyczące postępowania przetargowego dostępne są TUTAJ

do góry