• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/VII Knurowski Jarmark Bożonarodzeniowy

VII Knurowski Jarmark Bożonarodzeniowy

15 Grudnia 2023

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, w związku z czym tydzień przed ich rozpoczęciem odbędzie się VII Knurowski Jarmark Bożonarodzeniowy, organizowany przez Centrum Kultury w Knurowie.

Ta świąteczna tradycja związana z możliwością wspólnego spotkania się mieszkańców rozpoczęła się w 2016 roku. Od samego początku Jarmark został ciepło przyjęty przez wszystkich uczestników, zarówno z naszego miasta jak i przyjezdnych gości.

Tegoroczna edycja Knurowskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego została zaplanowana na 17 grudnia w godzinach 15:00 - 19:00, będzie to idealny czas, żeby przed Wigilią kupić oryginalne ozdoby choinkowe, stroiki, czy też posmakować tradycyjnych potraw.

W tym roku, poza szeregiem przewidzianych atrakcji, będzie można posłuchać urokliwej góralskiej muzyki spod samych Tatr.

VII Knurowski Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się tradycyjnie w Parku przy ulicy doktora Floriana Ogana, 17 grudnia 2023 roku w godzinach 15:00 - 19:00

Na wszystkich przybyłych będą czekać przeróżne atrakcje, zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych - szczegóły na poniższym plakacie.

plakat informacyjny

Podobne wiadomości:

do góry