• język migowy
  • BIP
  • EU

Wakacyjna Bitwa Miast

1 Sierpnia 2014

Trwa Wakacyjna Bitwa Miast- zabawa zaproponowana czytelnikom i internautom przez redakcję Dziennika Zachodniego i NaszeMiasto.pl.

Plebiscyt składa się z kilku etapów, w których miasta naszego województwa, zestawione ze sobą w pary, rywalizują w bitwie na głosy. Zadaniem mieszkanców jest wysłanie sms-a lub kliknięcie na stronie www z głosem poparcia na swoje miasto. Zwycięsca przechodzi dalej, aby ponownie stanąć w szranki z innym wygranym miastem i tak aż do Wielkiego Finału.

 

W I rundzie, dzięki zangażowaniu Knurowian, nasze miasto dość wyraźnie pokonało Żywiec stosunkiem głosów 134 do 50. W drugiej rundzie Knurów rywalizował z gminą Czerwionka-Leszczyny, którą ostatecznie pokonał wynikiem 528 głosów za Knurowem do 476 dla Czerwionki-Leszczyn. W kolejnym, trzecim już etapie Knurów zmierzy się z Mikołowem.

Wszystkim, którzy zechcieli przyłaczyć się do tej zabawy, przyczyniając się do zwycięstwa serdecznie dziękujemy i zachęcamy do dalszego głosowania !


Aby zagłosować na Knurów można:

  • wysłać sms-a na numer 72355 o treści DZWBMK.2 (koszt 2,46 zł z VAT) - uwaga : każdy głos mnożony jest x 5
  • oddać głos na Facebooku, logując się na swoje konto i używając aplikacji NaszeMiasto.pl.- uwaga: każdy głos liczony jest podwójnie
  • oddać głos na stronie www portalu NaszeMiasto.pl

 

Pamiętaj, że czas trwania plebiscytu jest ograniczony i trwa tylko do poniedziałku 11 sierpnia, a w przypadku głosowania internetowego tylko do 4 sierpnia!

do góry