• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Ważny komunikat dotyczący deklaracji CEEB

Ważny komunikat dotyczący deklaracji CEEB

20 Października 2022

W dniu 18 października 2022 r. Główny Urząd Nadzoru Budowlanego uruchomił wysyłkę mailową unikalnych identyfikatorów deklaracji CEEB do tych obywateli, którzy podali w deklaracji CEEB adres e-mail do kontaktu. Wysyłka realizowana jest z adresu . Korespondencja, którą adresaci otrzymają z tego adresu, jest korespondencją oficjalną, pochodzącą z bezpiecznych serwerów Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego.

Unikalny identyfikator deklaracji daje możliwość pobrania pliku PDF złożonej deklaracji. Ma on obywatelom ułatwić uzyskanie kopii deklaracji bez potrzeby udawania się w tym celu do urzędu gminy/miasta. Wraz z identyfikatorem w korespondencji adresaci otrzymują link, do usługi "Sprawdź swoją deklarację". Usługa ta znajduje się na oficjalnym portalu Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków GUNB. Sprawdzić swoją deklarację mogą również bezpośrednio ze strony https://zoneapp.gunb.gov.pl/#/verify.

Błąd systemu aplikacji CEEB sprawił, że część adresatów otrzymała wiele razy tą samą wiadomość, która powinna trafić na ich skrzynki tylko raz.

Główny Urząd Nadzoru Budowlanego prowadzi intensywne prace, które przywrócą pełną funkcjonalność systemu. W związku z tym mogą występować chwilowe trudności w dostępie do aplikacji, w tym również funkcjonalności "Sprawdź swoją deklarację".

Podobne wiadomości:

do góry