• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Wpłyń na rozwój swojego miasta!

Wpłyń na rozwój swojego miasta!

29 Lipca 2015

Fundacja Kreatywny Śląsk z siedzibą w Rybniku, na zlecenie Urzędu Miasta Knurów, przygotowała ankiety dla mieszkańców miasta oraz przedsiębiorców, które pomogą w opracowaniu nowej Strategii Rozwoju Gminy Knurów. Strategia ta będzie dokumentem wyznaczającym kierunki rozwoju miasta na co najmniej najbliższe 5 lat i powinna w możliwie największym stopniu odpowiadać na potrzeby mieszkańców oraz przedsiębiorców, prowadzących działalność w mieście.

Termin ukończenia prac nad Strategią planowany jest na grudzień 2015r.

Strategia Rozwoju Gminy jest dokumentem, który wskazuje kierunki, w jakich powinna zmierzać gmina, aby zapewnić stały, zrównoważony rozwój oraz  polepszyć mieszkańcom warunki ich życia. To plan o długofalowym działaniu Rady Miasta/Gminy przy wsparciu urzędników i tych, którzy chcą wpłynąć na rozwój gminy.

Dotychczas w ramach prac nad nową Strategią Gminy Knurów stworzono dwie ankiety, z czego jedna dedykowana jest dla mieszkańców miasta. W kwestionariuszu można określić, m.in. co  należy zrobić, aby poprawić warunki życia czy wskazać 3 najważniejsze problemy/braki, uniemożliwiające rozwój Knurowa.

Druga ankieta kierowana jest do przedsiębiorców, którzy mogą odpowiedzieć jakie przedsięwzięcie/projekt/inwestycja mogłoby zmienić warunki do rozwoju firmy w mieście czy też  wskazać problemy, które utrudniają w Knurowie rozwój przedsiębiorczości.

Oba kwestionariusze można składać do 7 sierpnia 2015r. w wersji elektronicznej na adres e-mail: lub l lub w wersji papierowej do Urzędu Miasta Knurów (ul. Niepodległości 7, pok. 3).

Ankiety można pobrać ze strony www.kreatywnyslask.pl i na www.knurow.pl w zakładce „Ogłoszenia urzędu” na stronie głównej.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji!

udostępnij
do góry