• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/XXII wyjazdowa sesja Rady Powiatu Gliwickiego w Knurowie

XXII wyjazdowa sesja Rady Powiatu Gliwickiego w Knurowie

23 Listopada 2016

W dniu jutrzejszym w Knurowie odbędzie się XXII wyjazdowa sesja Rady Powiatu Gliwickiego. Będzie ona miała charakter bardzo aktywny, ze względu na zaplanowaną wizytę radnych w kilku miejscach na terenie Knurowa.

Początek sesji zaplanowany jest w Ratuszu. Planuje się wystąpienie Dyrektora Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach, który poinformuje radnych o zamierzeniach związanych z remontami i modernizacją dróg wojewódzkich na terenie Knurowa oraz Powiatu Gliwickiego. W przypadku naszego miasta chodzi o ulicę Dworcową, która z pewnością wymaga modernizacji z uwagi na niską przepustowość i tworzące się korki w godzinach szczytu.

W kolejnej części sesji radni odwiedzą placówki edukacyjne, dla których Powiat Gliwicki jest organem prowadzącym, zapoznają się też z działalnością firmy Wiola oraz obejrzą oddane w tym roku do użytku po gruntownej modernizacji kąpielisko „Leśne Zacisze”.
Ostatnim punktem sesji Rady Powiatu będzie głosowanie nad uchwałami, które odbędzie się w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie.

Szczegółowy program sesji znajduje się tutaj.

do góry