• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/50 lat Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Knurowie

50 lat Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Knurowie

1 Października 2021

W dniu wczorajszym odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 50-lecia knurowskiej Poradni.

Z tej okazji na zaproszenie Dyrektora PPP w Knurowie Jolanty Olejnik miało miejsce spotkanie, podczas którego była okazja złożenia gratulacji i podziękowań za działalność związaną z diagnostyką oraz udzielaniem pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Podkreślono profesjonalizm w pracy na rzecz wychowania oraz kształcenia wielu pokoleń dzieci i młodzieży, nie tylko z knurowskich placówek oświatowych. Podczas uroczystości była też okazja zapoznać się z prezentacją zawierającą podsumowanie 50 lat funkcjonowania poradni oraz planami i wyzwaniami na przyszłość.

Gminę Knurów reprezentowali Zastępca Prezydenta Miasta Piotr Surówka, któremu podlegają między innymi sprawy z zakresu oświaty w mieście oraz Przewodniczący Rady Miasta Knurów Tomasz Rzepa. W spotkaniu uczestniczył także Starosta Gliwicki Waldemar Dombek, Przewodniczący Rady Powiatu Gliwickiego Andrzej Kurek, Członek Zarządu Powiatu Gliwickiego Ewa Jurczyga, dyrektorzy miejskich placówek oświatowych, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach, Dyrektor MOPS w Knurowie, dr Marian Szczygieł oraz przedstawiciel Kuratorium Oświaty - Delegatura w Gliwicach.

do góry