• język migowy
  • BIP
  • EU

Aktywne wakacje także mieście

30 Czerwca 2016

Lato z MOSiR-em wcale nie musi być nudne. Przekonuje o tym bogata oferta zajęć i animacji, które znalazły się w tegorocznym programie wakacyjnym.

Na tych, którzy lubią aktywny wypoczynek, czekają miejskie obiekty sportowe i rekreacyjne, a wraz z nimi instruktorzy i trenerzy, którzy pomogą we wspólnej zabawie. Oddane do użytku po gruntownej modernizacji kąpielisko "Leśne Zacisze" będzie areną turnieju siatkówki plażowej oraz piłki nożnej na piasku. Można będzie także spróbować swoich sił w badmintonie lub wziąć udział w wodnym aerobiku. Dla rodzin z dziećmi przewidziano gry i zabawy w wodzie.

Jak podaje organizator, zajęcia będą odbywać się w przypadku sprzyjających warunków atmosferycznych, a szczegółowe terminy będą podawane na bieżąco na stronie MOSiR Knurów.

Milośników futbolu zapraszamy z kolei na kompleks boisk wielofunkcyjnych ,,Orlik", gdzie w środy w godzinach od 15:00 - 17:00 odbywać się będą zajęcia i ćwiczenia z piłką, a dla drużyn zorganizowane będą turnieje gier zespołowych. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w turnieju proszone są o wcześniejszy kontakt z działem oeganizacji imprez w knurowkim MOSiR.

 

 

udostępnij
do góry