• język migowy
  • BIP
  • EU

Euro 2012 coraz bliżej

5 Czerwca 2012

Euro 2012 coraz bliżej

Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami "meczu otwarcia" Mistrzostw Europy zapraszamy do wspólnej zabawy internetowej pn. Knurów kibicuje Polsce – typuj z nami wynik meczu, związanej z udziałem w rozgrywkach piłkarskich reprezentacji Polski.

 

Zasady zabawy są proste:

  • w dniu kiedy reprezentacja Polski gra mecz piłki nożnej w ramach rozgrywek Mistrzostw Europy tj. 8-go, 12-go i 16-go czerwca br. osoby zainteresowane wzięciem udziału w zabawie przesyłają na adres mailowy: wytypowany przez siebie wynik meczu
  • na godzinę przed rozpoczęciem meczu zostaje zakończony nabór maili, te które wpłyną po wyznaczonym czasie nie będą brały udziału w zabawie
  • spośród osób, które trafnie wytypują wynik meczu zostanie wylosowanych 6 osób, które otrzymają po 1 pakiecie gadżetów promocyjnych „Seria Kibica” (w skład pakietu wchodzą: flaga samochodowa 1x, para pokrowców na lusterka samochodowe 1x, czapka kibica 1x, kapelusz kibica 1x)
  • szczęśliwcy o wygranej w losowaniu zostaną poinformowani telefonicznie, a wykaz osób które wygrały w danym losowaniu zostanie zamieszczony na stronie internetowej Urzędu Miasta

 

WAŻNE: Reprezentacja Polski gra mecz w dniu 8 czerwca, 12 czerwca i 16 czerwca - w tych dniach należy wysyłać maile z typowanym wynikiem, dla danego meczu. Osoba, która chce typować wynik każdego z trzech meczy, musi wysłać trzy osobne maile - jeden 8 czerwca do godziny 17:00, drugi 12 czerwca do godziny 19:45 oraz trzeci w dniu 16 czerwca do 19:45.

 

W treści maila należy wpisać:

  • imię i nazwisko
  • numer telefonu (w celu ułatwienia kontaktu w przypadku wygranej, numery nie będą podawane do publicznej wiadomości)
  • typowany wynik oraz
  • klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzebę realizacji zabawy internetowej pn.  Knurów kibicuje Polsce – typuj z nami wynik meczu oraz na opublikowanie mojego imienia i nazwiska na stronie internetowej Urzędu Miasta Knurów (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."


Zamieszczenie klauzuli jest warunkiem koniecznym. Maile bez w/w klauzuli nie będą brały udziału w zabawie.

 

Terminarz spotkań Mistrzostw Europy (źródło Internet):

Seria kibica:

 

Dodatkowo, osoby które otrzymają pakiet „Seria Kibica” i zrobią sobie zdjęcie z akcentem mistrzostw EURO 2012 - mając na sobie gadżety z otrzymanego pakietu oraz prześlą w/w zdjęcie do UM Knurów w celu zamieszczenia go w specjalnej fotogalerii na stronie internetowej UM Knurów, otrzymają pakiet niespodziankę, zawierający materiały promocyjne Miasta Knurów.

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy i trzymamy kciuki za "biało-czerwonych"! 

do góry