• język migowy
 • BIP
 • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Knurów kibicuje Polsce - zwycięzcy pierwszego dnia zabawy

Knurów kibicuje Polsce - zwycięzcy pierwszego dnia zabawy

11 Czerwca 2012
Knurów kibicuje Polsce - zwycięzcy pierwszego dnia zabawy

Pierwszy mecz reprezentacji Polski w ramach rozgrywek Mistrzostw Europy jest już za nami. A wraz z nim poznaliśmy zwycięzców pierwszego dnia zabawy internetowej pn. Knurów kibicuje Polsce – typuj z nami wynik meczu.

Wśród typów nadesłanych do knurowskiego magistratu przeważały te optymistyczne, gdzie Polska wygrywa z Grecją. W rzeczywistości "mecz otwarcia" zakończył się wynikiem 1:1 i taki typ podała tylko jedna osoba uczestnicząca w konkursie - Pani Alicja Dragan.

Ponieważ "biało-czerwoni" mają przed sobą jeszcze co najmniej dwa mecze, a doping dla naszej reprezentacji jest bardzo pożądany, postanowiono rozlosować wśród pozostałych uczestników zabawy nagrody pocieszenia.

Udział w losowaniu wzięli Ci uczestnicy, którzy przesłali w dniu 8 czerwca br. do godziny 17:00 maila zawierającego poza wynikiem i danymi osobowymi także klauzulę wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Wśród wylosowanych szczęśliwców znaleźli się:

 • Pan Radosław Jachimowski
 • Pan Dawid Wybraniec
 • Pan Artur Solak
 • Pan Jerzy Kozłowski
 • Pan Paweł Ignasiak.

Pani Alicja Dragan, jako jedyna która dobrze wytypowała wynik piątkowego spotkania otrzymuje cały pakiet "Serii Kibica". W skład pakietu wchodzą: flaga samochodowa 1x, para pokrowców na lusterka samochodowe 1x, czapka kibica 1x, kapelusz kibica 1x. Natomiast wylosowane osoby otrzymują nagrodę pocieszenia: kapelusz kibica 1x, para pokrowców na lusterka samochodowe 1x.

Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych dniach zabawy.

Przypomnijmy zasady:

 • w dniu kiedy reprezentacja Polski gra mecz piłki nożnej w ramach rozgrywek Mistrzostw Europy tj 12-go i 16-go czerwca br. osoby zainteresowane wzięciem udziału w zabawie przesyłają na adres mailowy: wyniki@knurow.pl wytypowany przez siebie wynik meczu
 • na godzinę przed rozpoczęciem meczu zostaje zakończony nabór maili, te które wpłyną po wyznaczonym czasie nie będą brały udziału w zabawie
 • spośród osób, które trafnie wytypują wynik meczu zostanie wylosowanych 6 osób, które otrzymają po 1 pakiecie gadżetów promocyjnych „Seria Kibica” (w skład pakietu wchodzą: flaga samochodowa 1x, para pokrowców na lusterka samochodowe 1x, czapka kibica 1x, kapelusz kibica 1x)
 • szczęśliwcy o wygranej w losowaniu zostaną poinformowani telefonicznie, a wykaz osób które wygrały w danym losowaniu zostanie zamieszczony na stronie internetowej Urzędu Miasta

WAŻNE: Reprezentacja Polski gra mecz w dniu 12 czerwca i 16 czerwca - w tych dniach należy wysyłać maile z typowanym wynikiem, dla danego meczu. Osoba, która chce typować wynik każdego z dwóch meczy, musi wysłać dwa osobne maile - jeden 12 czerwca do godziny 19:45 oraz drugi w dniu 16 czerwca do 19:45.

W treści maila należy wpisać:

 • imię i nazwisko
 • numer telefonu (w celu ułatwienia kontaktu w przypadku wygranej, numery nie będą podawane do publicznej wiadomości)
 • typowany wynik oraz
 • klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzebę realizacji zabawy internetowej pn.  Knurów kibicuje Polsce – typuj z nami wynik meczu oraz na opublikowanie mojego imienia i nazwiska na stronie internetowej Urzędu Miasta Knurów (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

 

Zamieszczenie klauzuli jest warunkiem koniecznym. Maile bez w/w klauzuli nie będą brały udziału w zabawie.

 

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na zamiszczenie w/w klauzuli, gdyż otrzymaliśmy kilka maili, które z powodu jej braku nie mogły brać udziału w zabawie.

Dodatkowo, osoby które otrzymają pakiet „Seria Kibica” i zrobią sobie zdjęcie z akcentem mistrzostw EURO 2012 - mając na sobie gadżety z otrzymanego pakietu oraz prześlą w/w zdjęcie do UM Knurów w celu zamieszczenia go w specjalnej fotogalerii na stronie internetowej UM Knurów, otrzymają pakiet niespodziankę, zawierający materiały promocyjne Miasta Knurów.


Zapraszamy do wspólnej zabawy i trzymamy kciuki za "biało-czerwonych"!

do góry