• język migowy
  • BIP
  • EU

Ferie zimowe w Knurowie

25 Stycznia 2018

Od poniedziałku rozpoczynają się ferie zimowe, a zarazem związana z tym 2-tygodniowa przerwa w zajęciach szkolnych. Z tej okazji miejskie placówki kulturalne i sportowe przygotowały szeroką ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie serdecznie zachęca dzieci oraz młodzież do wykorzystania wolnego czasu na aktywność fizyczną i doskonalenie swojej sprawności. Z radością przedstawiamy plan zajęć sportowych, które przeprowadzone zostaną w  ramach akcji „FERIE ZIMOWE z MOSiR Knurów”. W ramach akcji będzie można przyjść na zajęcia prowadzone przez trenerów i instruktorów piłki nożnej, piłki siatkowej, wziąć udział w grach i zabawach na lodowisku, zagrać w turnieju tenisa stołowego lub skorzystać z obiektów MOSiR w promocyjnej cenie.

Centrum Kultury zaprasza na "Ferie Zimowe 2018 z Centrum Kultury!"
Tym razem ferie odbędą się nie tylko w Domu Kultury ale również w Klubie Sztukateria, Kino Scena Kultura, oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej!
Do Domu Kultury zapraszamy na warsztaty artystyczne, pokaz iluzji oraz wielki bal karnawałowy!

Więcej szczegółów na poniższych plakatach

 

{GALERIA:145}Czas ferii zimowych to moment wyczekiwanego przez wielu ludzi relaksu, niosącego za sobą pewne zagrożenia, o czym przypomina Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach. Poprzez praktyczny plakat udzielają cennych porad dla uczestników wypoczynku zorganizowanego, które warto przyswoić sobie przed zimowym wypoczynkiem. Są one skierowane przede wszystkim dla dzieci i młodzieży, ale również dla dorosłych.
do góry