• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Głosuj na Knurów w II rundzie Wakacyjnej Bitwy Miast

Głosuj na Knurów w II rundzie Wakacyjnej Bitwy Miast

18 Lipca 2014

Trwa Wakacyjna Bitwa Miast- zabawa zaproponowana czytelnikom i internautom przez redakcję Dziennika Zachodniego i NaszeMiasto.pl.

Plebiscyt składa się z kilku etapów, w których miasta naszego województwa, zestawione ze sobą w pary, rywalizują w bitwie na głosy. Zadaniem mieszkanców jest wysłanie sms-a lub kliknięcie na stronie www z głosem poparcia na swoje miasto. Zwycięsca przechodzi dalej, aby ponownie stanąć w szranki z innym wygranym miastem, i tak aż do Wielkiego Finału.

 

W I rundzie, dzięki zangażowaniu Knurowian, nasze miasto dośc wyraźnie pokonało Żywiec stosunkiem głosów 134 do 50. Wszystkim, którzy zechcieli przyłaczyć się do tej zabawy, przyczyniając się do zwycięstwa serdecznie dziękujemy !

Teraz jednak przed nami kolejne wyzwanie. W 1/8 finału w szranki z Knurowem staje sąsiad zza miedzy- Czerwionka Leszczyny. Prosimy więc o kolejne głosy!

Aby zagłosować na Knurów można:

  • wysłac sms-a na numer 72355 o treści DZWBCK.2 (koszt 2,46 zł z VAT) - uwaga : każdy głos mnożony jest x 5
  • oddać głos na Facebooku, logując się na swoje konto i używając aplikacji NaszeMiasto.pl.- uwaga: każdy głos liczony jest podwójnie
  • oddać głos na stronie www portalu NaszeMiasto.pl

 

Pamiętaj, że czas trwania plebiscytu jest ograniczony i trwa tylko do poniedziałku 28 lipca, a w przypadku głosowania internetowego tylko do 21 lipca!

do góry