• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Grupy nieformalne oraz młode organizacje pozarządowe i (..)

Grupy nieformalne oraz młode organizacje pozarządowe i patronackie mają szansę na dofinansowanie

20 Lipca 2021

Instytut Pracy i Edukacji, operator konkursu Śląskie Lokalnie 2021- 2023 pragnie zaprosić na spotkanie informacyjne dotyczące nowego naboru wniosków w ramach programu FIO, dofinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności. Konkurs kierowany jest do grup nieformalnych oraz młodych organizacji pozarządowych i patronackich, które mogą zyskać od 1000 do 5000 złotych dofinansowania.

Wniosek o dofinansowanie będzie można złożyć przez formularz dostępny na stronie: www.fioslaskie.com. Data rozpoczęcia naboru zostanie ogłoszona już niebawem na stronie fioslaskie.com oraz na facebooku. Już teraz chcemy Państwa zaprosić na spotkanie informacyjne, na którym będzie można poznać szczegóły konkursu. Omówimy na tych spotkaniach zasady finansowe oraz formalne zasady składania wniosków w programie, tego kto może składać wnioski i jak wygląda formularz wniosku. Dodatkowo w ramach Akademii Dobrego Projektu będzie można wziąć udział w darmowych warsztatach z pisania, promowania i rozliczania projektów.

Spotkanie odbędzie 21 lipca 2021 roku od godziny 16 do 19 w Gliwickim Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Studziennej 6.

Liczymy na Państwa obecność. Wszelkie pytania prosimy kierować pod numer telefonu: +48 732 259 513 lub mailowo na adres:

logo śląskie lokalnie

Podobne wiadomości:

do góry