• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Kąpielisko "Leśne Zacisze" otrzymało 1 miejsce

Kąpielisko "Leśne Zacisze" otrzymało 1 miejsce

1 Lutego 2018

Kilka dni temu do Knurowa trafiło wyjątkowe wyróżnienie „Inwestycja Roku 2016”, które miasto otrzymało w ramach zajęcia 1 miejsca w kategorii „Obiekty sportu, rekreacji i wypoczynku – Obiekty sportowe”, za wybudowane ok. 1,5 roku temu Kąpielisko „Leśne Zacisze”.

Celem tego ogólnopolskiego konkursu zorganizowanego przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami było wyłonienie i nagrodzenie inwestycji, które odznaczają się szczególnymi walorami w takich obszarach jak: energooszczędność, zagospodarowanie urbanistyczne, funkcjonalność i użyteczność.

Komisja składająca się z osób profesjonalnie zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami, członków samorządów terytorialnych oraz osób związanych ze środowiskiem akademickim oceniła knurowską inwestycje m.in. pod względem innowacyjności i nowoczesności zastosowanych rozwiązań, funkcjonalności inwestycji, poziomu energooszczędności, wprowadzonych udogodnień dla osób niepełnosprawnych, wpływu na środowisko i ładu urbanistycznego oraz ekonomicznej zasadności inwestycji.

Przyznana nagroda z pewnością stanowi źródło satysfakcji, czy też element promujący Knurów, jednak najważniejszym wyróżnieniem są zadowoleni mieszkańcy i sympatycy miasta chętnie korzystający z Kąpieliska „Leśne Zacisze”.

 

Statuetka oraz dyplom "Inwestycja Roku 2016" za inwestycję Kąpielisko "Leśne Zacisze" w Knurowie

udostępnij
do góry