• język migowy
  • BIP
  • EU

Kariera w Fortaco

12 Stycznia 2024

logo FortacoNowy skandynawski zakład pracy, powstający w rejonie ronda Cztery Pory Roku w Knurowie już niebawem zatrudni ponad 200 pracowników na różnych stanowiskach. Firma sama określa pracę w swoich strukturach następującymi słowami: „Fortaco to ciekawe wyzwania oraz możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, a także wiele możliwości rozwoju zawodowego przy wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego.”

Zakład produkcyjny Fortaco Gliwice, zlokalizowany w Knurowie, powstaje jako odpowiedź na zapotrzebowanie zakładów Grupy Fortaco, związane z zaopatrzeniem w komponenty stalowe, niezbędne do dalszej produkcji w zakładach montażowych.

W zespole nowego zakładu znajdzie się miejsce zarówno dla doświadczonych fachowców, jak i szukających możliwości rozpoczęcia kariery absolwentów. W ramach nowej organizacji zostaną zbudowane wszystkie niezbędne działy. Pracownicy magazynów zapewnią zaopatrzenie materiałowe pracownikom produkcji złożonej z operatorów maszyn do cięcia laserem, plazmą i tlenem, giętarek, pras i maszyn CNC.

Aktualne oferty pracy Grupy Fortaco dostępne będą na stronie firmy pod linkiem: https://polandcareers.fortacogroup.com/#/

źródło: Grupa Fortaco

zdjęcie z budowy zakładu Fortaco

 

Podobne wiadomości:

do góry