• język migowy
  • BIP
  • EU

Knurów górą!

28 Lipca 2014

Dzięki zaangażowaniu knurowian oraz wszystkich tych, którzy kibicują naszemu miastu, a także dzięki wsparciu knurowskich portali informacyjnych, które bądź to na swojej stronie głównej, bądź to na profilu facebookowym informowały o trwającej rywalizacji, udało się pokonać kolejne miasto!

 

W drodze do wielkiego finału, tym razem mierzyliśmy się z sąsiadem zza miedzy - Czerwionką- Leszczynami. A ponieważ rywalizacja międzysąsiedzka zawsze wywołuje emocje, ,,bitwa na głosy" miała bardzo zacięty charakter. Porównując wyniki choćby innych miast uczestniczących w zabawie, 528 głosów za Knurowem, ale także 476 dla Czerwionki-Leszczyn musi budzić szacunek.

 

Tym bardziej więc wszystkim należą się słowa uznania i gratulacje za maksymalną mobilizację i pokonanie trudnego rywala.

W ćwierćfinale nasze miasto zmierzy się z Mikołowem. Wierzymy, że i w tej rundzie mieszkańcy Knurowa pokażą, że są lepsi od konkurencji. Jeżeli lubisz swoje miasto, masz tu swoich znajomych, pracę lub po prostu bywasz w nim przelotnie, oddaj swój głos na Knurów.

Początek starcia z Mikołowem już w najbliższy piątek 1 sierpnia.

 

 

 

 

 

 

do góry