• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Knurów przystankiem dla autokaru Górnika Zabrze

Knurów przystankiem dla autokaru Górnika Zabrze

26 Kwietnia 2022

W najbliższą środę 27 kwietnia, o godzinie 15:30 w rejonie Hali Sportowej MOSiR przy Alei Lipowej 12A planowany jest przyjazd nowego autokaru Górnika Zabrze, w ramach akcji klubu "Autokar w miasto". Wysiądzie z niego dwóch piłkarzy pierwszego składu drużyny.

Wideo-prezentacja nowego autokaru Górnika Zabrze - LINK

Klubu piłkarskiego Górnik Zabrze raczej nie trzeba przedstawiać w Knurowie. Zdecydowana większość knurowskich fanów polskiej piłki nożnej sympatyzuje z Górnikiem od wielu pokoleń. Dlatego też w 2018 roku miasto nawiązało oficjalną współpracę z klubem. W jej ramach, Urząd Miasta oraz większość jednostek samorządowych z Knurowa wspierają Górnika w działaniach promocyjnych oraz informacyjnych na terenie miasta.

Dzięki podjętej współpracy odbyło się wiele eventów Górnika Zabrze z udziałem Miasta Knurów, m.in.: trzy mecze ekstraklasowe na Arenie Zabrze pod patronatem społecznym Miasta Knurów, wizyty piłkarzy w miejskich placówkach oświatowych, gry i zabawy na terenie Kąpieliska „Leśne Zacisze” w ramach akcji „Wakacje z Górnikiem”, wręczenie knurowskim szkołom i przedszkolom piłki z limitowanej serii z autografami piłkarzy.

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z udziałem Górnika Zabrze
27 kwietnia, godzina 15:30
Hala Sportowa MOSiR Knurów przy Alei Lipowej 12A.

 

 

 autokar Górnika Zabrze, foto: archiwum Górnik Zabrze

Podobne wiadomości:

do góry