• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Knurów w półfinale Wakacyjnej Bitwy Miast

Knurów w półfinale Wakacyjnej Bitwy Miast

14 Sierpnia 2014

Trwa Wakacyjna Bitwa Miast- zabawa zaproponowana czytelnikom i internautom przez redakcję Dziennika Zachodniego i NaszeMiasto.pl.

Plebiscyt składa się z kilku etapów, w których miasta naszego województwa, zestawione ze sobą w pary, rywalizują w bitwie na głosy. Zadaniem mieszkanców jest wysłanie sms-a lub kliknięcie na stronie www z głosem poparcia na swoje miasto. Zwycięsca przechodzi dalej, aby ponownie stanąć w szranki z innym wygranym miastem i tak aż do Wielkiego Finału.

 

W I rundzie, dzięki zangażowaniu Knurowian, nasze miasto dość wyraźnie pokonało Żywiec stosunkiem głosów 134 do 50. W drugiej rundzie Knurów rywalizował z gminą Czerwionka-Leszczyny, którą ostatecznie pokonał wynikiem 528 głosów za Knurowem do 476 dla Czerwionki-Leszczyn. W kolejnym, trzecim już etapie Knurów zmierzył się z Mikołowem, z którym wygrał stosunkiem głosów 184 do 66.

Wszystkim, którzy zechcieli przyłaczyć się do tej zabawy, przyczyniając się do zwycięstwa serdecznie dziękujemy i zachęcamy do dalszego głosowania!

Przypominamy, że głosować można:

  • za pośrednictwem Facebooka,
  • za pośrednictwem portalu NaszeMiasto.pl
  • oraz wysyłając SMS.

Szczegóły dot. głosowania znajdują się T U T A J

 

Pamiętaj, że czas trwania plebiscytu jest ograniczony i trwa tylko do poniedziałku 25 sierpnia, a w przypadku głosowania internetowego tylko do 18 sierpnia do godziny 12-tej!

do góry