• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Komunikat dla rodziców w sprawie strajku nauczycieli

Komunikat dla rodziców w sprawie strajku nauczycieli

15 Kwietnia 2019

Komunikat dla rodziców w sprawie strajku nauczycieli

Miejskie Centrum Edukacji w Knurowie informuje, że we wszystkich miejskich placówkach oświatowych ciągle trwa strajk. Akcja strajkowa ma charakter ogólnopolski i bezterminowy, a moment jej zakończenia w dużej mierze uzależniony jest od porozumienia stron konfliktu na szczeblu krajowym.

Przypomina się, że jeżeli dyrektor danej placówki, pomimo podjętego wysiłku organizacyjnego, nie jest w stanie zapewnić nawet w minimalnym zakresie opieki nad dziećmi, wówczas może podjąć decyzję o zawieszeniu zajęć na czas oznaczony. Ze względu na to, że nie wiadomo kiedy nastąpi koniec strajku, organ prowadzący w takim przypadku wyraża zgodę na zawieszenie zajęć na czas jednego dnia, analizując codziennie i indywidualnie każdą sytuację związaną ze strajkiem.

W związku z powyższym, 16 kwietnia 2019 r. (wtorek) zajęcia będą zawieszone w Miejskim Przedszkolu nr 12 im. Janusza Korczaka w Knurowie.

Informacji o możliwości zapewnienia opieki dla dzieci w pozostałych miejskich przedszkolach i szkołach podstawowych prosimy szukać na stronach internetowych poszczególnych placówek. Niezbędnych informacji w tym zakresie udziela również dyrektor placówki.


Źródło: http://www.knurow.edu.pl/

do góry