• język migowy
  • BIP
  • EU

Konkurs Radia PLUS

28 Maja 2014

Do piątku 30 maja br. w godzinach między 16.00 a 17.30 na antenie Radia PLUS ( 96,2 FM) dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 7 w Knurowie opowiadają o swoich ulubionych zajęciach i miejscach, gdzie lubią spędzać wolny czas.

Zadaniem radiosłuchaczy jest połączenie się z redakcją radia pod numerem  telefonu 32 232 68 86 i odgadnięcie podczas dwóch wejść antenowych (godz. 16.30 i 17.30) , co dzieci miały na myśli.
 
Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody, w postaci zestawu upominków miejskch ufundowanych przez Urząd Miasta Knurów..
 
Rozdanie nagród nastąpi podczas Festynu z okazji Dnia Dziecka w parku przy ul.Dworcowej; w dniu 1 czerwca około godz. 17.00. Zanim to jednak nastąpi, przed publicznością zaprezentują się mażoretki z towarzyszeniem orkiestr dętych z Knurowa i Milkauer (Niemcy). Występ zaplanowano na godzinę 11.00.

Po południu, od godziny 16.00 przewidziany jest specjalny program artystyczny przygotowany dla najmłodszych przez zespoły taneczne i wokalne, działające przy Centrum Kultury w Knurowie.

Oprócz występów scenicznych, organizatorzy Festynu przygotowali również mini wesołe miasteczko oraz stoiska ze słodyczami. Dla posiadaczy kart ,,Rodzina 3+ w Knurowie" przewidziano specjalne zniżki.

 

 

do góry