• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/MSP nr 2 osiągnie wyższy standard

MSP nr 2 osiągnie wyższy standard

24 Kwietnia 2024

Na początku lutego tego roku Gmina Knurów informowała za pośrednictwem mediów społecznościowych o planie modernizacji boiska przy Miejskiej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w Knurowie. Konsekwentnie za zobowiązaniem uruchomiono procedurę formalną dążącą do realizacji założonego celu.

W wyniku pozytywnie zakończonego postępowania przetargowego wyłoniono Wykonawcę, firmę Mizar Sp. z o.o. z Kożuchowa, która wykona nowoczesny przyszkolny kompleks sportowy. Uczniowie będą mieli do dyspozycji między innymi nowe boiska do gry w piłkę nożną, koszykówkę oraz nowoczesną bieżnię lekkoatletyczną.
W tym tygodniu nastąpił ważny krok milowy przy realizacji tej inwestycji, a mianowicie przekazano plac budowy Wykonawcy. Od tego czas firma ma blisko 5 miesięcy do wykonania zadania.

Pierwsze prace budowlane mają się rozpocząć już w przyszłym tygodniu. Inwestycja pochłonie 4 996 000 zł, z czego 1 646 895 zł będzie stanowić wsparcie otrzymane z Funduszu Odporności Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Podobne wiadomości:

do góry