• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Miasto przekaże kolejne pieniądze dla organizacji (..)

Miasto przekaże kolejne pieniądze dla organizacji pozarządowych

17 Sierpnia 2023

Kwota 29 780  złotych w ramach piątego już w tym roku konkursu ofert trafi do stowarzyszeń i organizacji pożytku publicznego,  z przeznaczeniem na dofinansowanie działań i inicjatyw w zakresie polityki społecznej i organizacji imprez o zasięgu ponadgminnym w 2023 roku.

W sumie 8 podmiotów działających na terenie Knurowa planujących realizację działań skierowanych do mieszkańców naszego miasta, otrzymało wsparcie. Są to takie organizacje jak: Knurowski Uniwersytet Trzeciego Wieku, Klub Biegacza Orły, Amatorski Klub Biegacza, Młodzieżowy Klub Sportowy „Concordia”, Polski Związek Działkowców ROD „ Szyb Wschód” w Knurowie., Ognisko TKKF„Szczygłowice”, Samorząd dla Mieszkańców oraz  Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej w Knurowie.

Wszystkie oferty przeszły weryfikację pod względem formalnym oraz zgodności z regulaminem konkursu, po czym specjalny zespół merytoryczny składający się z pracowników Urzędu Miasta Knurów i przedstawicieli organizacji pozarządowych, po dokonaniu wnikliwej oceny nadesłanych projektów, przedstawił propozycję listy beneficjentów wraz z kwotą dofinansowania do akceptacji Prezydentowi Miasta.

Wyniki konkursu nr 5 na realizację zadań publicznych w zakresie polityki społecznej i organizacji imprez sportowych

do góry