• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Oceń pracę Urzędu - wypełnij ankietę

Oceń pracę Urzędu - wypełnij ankietę

1 Maja 2013

Oceń pracę Urzędu

Gmina Knurów wdrażając System Zarządzania Jakością w oparciu o normę ISO PN-EN ISO 9001:2009 przyjęła zasadę, że nadrzędnym celem Urzędu jest sukcesywne podnoszenie jakości świadczonych usług oraz wychodzenie naprzeciw potrzebom klientów.

Dlatego też corocznie na terenie Urzędu Miasta Knurów i za pomocą internetu, prowadzone jest badanie zadowolenia Klienta Zewnętrznego w formie ankiety. Wszyscy klienci Urzędu mają prawo wypełnić ankietę (anonimowo) i wyrazić w niej swoją opinię na temat poziomu jakości naszych usług.

Ankiety będą wręczane przez pracowników przy okazji załatwiania spraw w Urzędzie, wraz z wyjaśnieniem sposobu wypełniania ankiety.

Urny znajdują się w budynkach Urzędu Miasta Knurów:

  • przy ul. dr. Floriana Ogana 5, na parterze i II piętrze,

  • przy ul. Niepodległości 7 (Ratusz) na parterze.

Ankieta jest również dostępna na stronie internetowej Urzędu Miasta Knurów oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Knurów www.knurow.bip.info.pl. Wypełnione ankiety prosimy przesyłać na adres e-mail: 

 

Powyższą ankietę można także wypełnić on-line, klikając na następujący link

- Ankieta badania zadowolenia klienta ON-LINE

 

Badanie zostanie przeprowadzone w terminie: od dnia 1 maja do dnia 31 grudnia 2013r. Wyniki ankiety zostaną zamieszczone na stronie internetowej Urzędu Miasta Knurów.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: (32) 339-22-58 oraz 339-22-85.

do góry