• język migowy
  • BIP
  • EU

Propozycja na weekend

25 Kwietnia 2013

Propozycja na weekend

W najbliższą sobotę tj. 27 kwietnia br. w szczygłowickiej Hali MOSiR przy ul. Górniczej 2 odbędzie się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych pn. "II Śląska Wiosna 2013".

Turnieje tańca towarzyskiego są nie tylko wydarzeniem sportowym, opartym na rywalizacji, ale także wydarzeniem kulturalnym, przyciągającym wyrazem artystycznym. Przedsięwzięcie tego typu odbywa się w Knurowie po raz pierwszy i ma za zadanie zachęcić społeczność lokalną do zainteresowania się tańcem, jako formą spędzania czasu. Jest to także ciekawy sposób na samorealizację.

Uczestnikami turnieju są pary taneczne z całej Polski oraz zagranicy, które będą oceniane przez międzynarodowe jury. W imprezie wezmą udział najbardziej utytułowane pary w tym sporcie.

Program turnieju jest podzielony na trzy bloki. Już o godz. 10:00 rywalizację rozpoczną najmłodsi uczestnicy w wieku 12-13 lat. Natomiast o godz.14:00 wystąpią pary dorosłe. W gali wieczornej rozpoczynającej się o godz 18:00 zobaczymy najlepsze pary w kategorii OPEN oraz pary HOBBY.

Organizatorem imprezy jest Studio Tańca GUTOVSKYI oraz Uczniowski Klub Sportowy „STG” Gliwice działający przy wymienionej szkole tańca. Ponadto przedsięwzięcie jest współorganizowane przez Gminę Knurów i Starostwo Powiatowe w Gliwicach.

Wstęp na turniej jest odpłatny - 25 zł za cały dzień/osoba dorosła i 10 zł na cały dzień bilet ulgowy.

Serdecznie wszystkich zapraszamy.

   

udostępnij
do góry