• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Parafialny Festyn Rodzinny już w ten weekend

Parafialny Festyn Rodzinny już w ten weekend

22 Sierpnia 2014

Jak co roku w sierpniu knurowska parafia Matki Bożej Częstochowskiej wraz z Wspólnotą Rodzin Domowego Kościoła organizują Parafialny Festyn Rodzinny.

Festyn odbędzie się już w najbliższą niedzielę, czyli 24 sierpnia br. na boisku przy Miejskiej Szkole Podstawowej nr 7.

Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 15:00. W programie festynu znajdują się zarówno atrakcje dla dzieci, jak i  dla dorosłych. Podobnie jak w roku ubiegłym festyn rozpoczną gry i zabawy dla dzieci. Następnie o godzinie 16:00 na scenie zaprezentuje się rodzima wokalistka Sylwia Lipka, a o godzinie 16:30 grupa Jacka Żyły - Jack Band. O godzinie 17:00 przed publicznością zaprezentuje się "gwiazda wieczoru" zespół BAJERY. O godzinie 18:30 usłyszymy słowa pozdrowienia i powitania od ks. proboszcza Jana Buchty oraz zaproszonych gości. Następnie o godzinie 19:00 ze sceny usłyszymy kolejną gwiazdę tego wieczoru, a mianowicie Andrzeja Rybińskiego.

Ponadto podczas festynu przeprowadzona zostanie loteria fantowa, będzie można skorzystać z małej gastronomii oraz uczestniczyć we wspólnej modlitwie.

O godzinie 20:40 odbędzie się losowanie nagród, wśród których znajdują się m. in. telewizor 32-calowy LG, tablet, rower i odkurzacz, a także wiele innych.

Dochód z festynu, w tym z zakupu "cegiełek" zostanie przeznaczony m. in. na Parafialny Fundusz Stypendialny, z którego pochodzi wsparcie dla rodzin z parafii znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, a także na misje i dofinansowanie do wyjazdu rekolekcyjnego.

 

Plakat - Parafialny Festyn Rodzinny

do góry