• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Pierwsze wrażenia z Tour de Pologne

Pierwsze wrażenia z Tour de Pologne

7 Sierpnia 2018

W dniu wczorajszym, 6 sierpnia 2018 w Knurowie było bardzo gorąco, patrząc zarówno na termometry wskazujące blisko 30°C, a także emocje jakie towarzyszyły mieszkańcom miasta podczas kibicowania kolarzom jadącym przez Premię Lotną 3 etapu 75.Tour de Pologne.

Tego dnia, na ul. Kosmonautów przygotowano dla wszystkich zebranych strefę kibica z szeregiem atrakcji, takich jak koncerty, malowanie twarzy, dmuchane place zabaw, wystrzały kolorów holi, a także możliwość kibicowania najlepszym kolarzom na świecie.

Poza ul. Kosmonautów Knurowianie obecni byli na całej trasie wyścigu, począwszy od ul. Książenickiej w Szczygłowicach, aż po ul. Dworcową na Starym Knurowie.

Nad poprawną organizacją wydarzenia czuwały odpowiednie służby mundurowe, pracownicy Urzędu Miasta, MOSiR Knurów, Centrum Kultury, a także ponad 200 wolontariuszy.

Nasze miasto z jednej strony miało dobrą okazję do wspaniałej zabawy, a także możliwość pokazania pewnych walorów widzom telewizyjnym z naszego kraju, jak i innych krajów pasjonujących się kolarstwem – wszystko to za sprawą wielu stacji telewizyjnych emitujących wyścig Tour de Pologne na żywo.

Zachęcamy do oglądania zdjęć z imprezy zamieszczonych w poniższej galerii, a także odwiedzenia profilu Knurowa na Facebook’u, gdzie znaleźć można wiele ciekawych materiałów.

 


 

{GALERIA:152}

udostępnij
do góry