• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Prezentacja terenów inwestycyjnych Knurowa tematem Case (..)

Prezentacja terenów inwestycyjnych Knurowa tematem Case Study

26 Lutego 2014

Prezentacja zawierająca sferyczne panoramy lotnicze terenów inwestycyjnych Knurowa doczekała się swojej Case Study na łamach kwartalnika warszawskiej firmy SkyConcept.

 

W ostatnim kwartalniku branżowym firmy SkyConcept, poświęconym nowoczesnym technologiom, projektom i możliwościom multimedialnym poświęcono osobny artykuł prezentacji Knurowa.

W formie tzw. Case Study (z ang. studium przypadku) omówiono poszczególne etapy powstawania prezentacji, która zrealizowana została w ramach unijnego projektu promocji inwestycyjnej Gminy Knurów. Materiał mógł zostać zrealizowany dzięki oszczędnościom poprzetargowym i zgodzie na powtórne wydanie środków unijnych, którą wydał Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, pełniący rolę Instytucji Zarządzającej RPO WSL 2007-2013.

Materiał przygotowywany był w trudnych warunkach pogodowych, związanych z mgłami i niskim stopniem naświetlenia słonecznego, charakterystycznymi dla okresu późnej jesieni. Wykonawca wywiązał się jednak z powierzonego zadania w sposób profesjonalny, dzięki czemu przygotowana prezentacja służyć będzie nie tylko potencjalnym inwestorom, jako dodatkowe źródło informacji o Knurowie, ale i mieszkańcom naszego miasta do spojrzenia z niedostępnego na co dzień pułapu na znajome sobie miejsca.

Kliknij na obraz poniżej, aby zobaczyć w/w artykuł.

 

Folder

do góry