• język migowy
  • BIP
  • EU

Propozycje na Sylwester

30 Grudnia 2009
Propozycje na Sylwester

O godzinie 16.00 na lodowisku sezonowym zlokalizowanym na Orliku przy Alei Lipowej rozpocznie się Bal Przebierańców.
Propozycja adresowana jest nie tylko do najmłodszych, najważniejsze aby przybyć w mniej lub bardziej fantazyjnym przebraniu, co stanowić będzie przepustkę do darmowego wejścia na taflę. Na miejscu oczekiwać będzie wodzirej, który czuwać będzie nie tylko nad bezpieczeństwem, ale także aby nikt się nie nudził podczas 2-godzinnej zabawy.

Po tej krótkiej zaprawie sportowej warto skorzystać z oferty Centrum Kultury, które zaprasza do kina Scena Kultura na godzinę 20-stą. Filmowo-muzyczna impreza rozpocznie się latynoskimi rytmami płynącymi z ekranu. "Buena Vista Social Club" oraz "Cafe de los Maestros" to dwa filmy, które przeniosą nas w gorący klimat środowska muzyków i tancerzy rodem z Kuby i Argentyny.

Pożegnanie starego roku oraz Toast Noworoczny z okazji nadejścia Nowego 2010 Roku nastąpi dokładnie o północy, a potem już do 2 nad ranem trwać będzie zabawa taneczna.
Bilety w cenie 40 zł./os. są do nabycia w kasie kina. W cenie tej mieści się również szampan, przekąski oraz napoje ciepłe i zimne.

W imieniu organizatorów zapraszamy.

udostępnij
do góry