• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Rozstrzygnięto kolejny konkurs dotacyjny

Rozstrzygnięto kolejny konkurs dotacyjny

1 Lutego 2019

255 tys. złotych trafi do klubów i stowarzyszeń sportowych działających na terenie Knurowa, z przeznaczeniem na szkolenie dzieci i młodzieży w takich dyscyplinach jak: karate kyokushin, piłka nożna, siatkówka, nauka pływania, sporty siłowe, pięściarstwo, kickboxing, piłka ręczna, koszykówka, rekreacja biegowa.

Wszystkie oferty przeszły weryfikację pod względem formalnym oraz zgodności z regulaminem konkursu, po czym specjalna Komisja pod przewodnictwem Zastępcy Prezydenta Piotra Surówki, po dokonaniu wnikliwej oceny nadesłanych projektów przedstawiła listę beneficjentów wraz z propozycją kwot dofinansowania do akceptacji Prezydentowi Miasta.

W rezultacie, 11 wniosków klubów bądź stowarzyszeń sportowych zostało zakwalifikowanych  do otrzymania wsparcia finansowego z budżetu miasta w ramach rocznego Programu Współpracy Gminy Knurów z Organizacjami Pozarządowymi i Innymi Podmiotami Pożytku Publicznego na 2019 rok.

Lista podmiotów wybranych do dofinansowania zatwierdzona została Zarządzeniem Prezydenta Miasta Knurów Nr 57/BWP/2019 z dnia 30.01.2019r.

kliknij i zobacz wykaz

do góry