• język migowy
  • BIP
  • EU

Sportowy weekend

29 Maja 2015

W sobotnie przedpołudnie rozpocznie się Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dni Knurowa. Już po raz dziewiąty dzieci i młodzież, szermierze z róznych części kraju oraz z zagranicy zjadą do Knurowa, by przez 2 dni rywalizować ze sobą w szczygłowickiej hali MOSiR przy ul.Górniczej 2.

Organizatorzy spodziewają blisko 600 uczestników nie tylko z całej Polski, ale także z Niemiec, Czech, Holandii, Belgii, Danii, Słowacji, Węgier, Rosji oraz Białorusi i Ukrainy. W programie przewidziano Igrzyska Dzieci w ramach Mistrzostw Polski w kategorii Skrzaty, Zuchy i Dzieci oraz Turniej Dinozaurów w Szpadzie Kobiet i Mężczyzn (oldboye). Początek zawodów o godz. 10.00.

Również w sobotę zaplanowano "Spławikowe Zawody Wędkarskie Dla Dzieci i Młodzieży", organizowane przez Koło PZW nr 28 w Knurowie. Zawody odbędą się na stawie Moczury, a zawodnicy zostaną podzieleni wg dwóch grup wiekowych - I grupa dzieci w wieku od 5 do 9 lat oraz II grupa - wiek od 10 do 14 lat. Zapisy na zawody rozpoczną się już o godzinie 8:00.

Organizatorzy obu imprez oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie serdecznie zapraszają do udziału w zawodach.

                        

   

udostępnij
do góry