• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Spotkanie opłatkowe knurowskich organizacji pozarządowych

Spotkanie opłatkowe knurowskich organizacji pozarządowych

21 Grudnia 2018

Boże Narodzenie jest z pewnością najpiękniejszym i najbardziej rodzinnym świętem obchodzonym w naszym kraju. Przygotowania do wieczerzy wigilijnej, zapach choinki, prezenty dla najbliższych, wszystko to składa się na magię wpisanych w naszą tradycję świąt.  

Również i w naszej Gminie niepisaną tradycją stały się coroczne spotkania opłatkowe władz Knurowa z udziałem organizacji pozarządowych, działających na terenie naszego miasta. W spotkaniach tych od kilku lat uczestniczą także radni Rady Miasta Knurów.

W czwartek 20 grudnia br. na zaproszenie Prezydenta Miasta Adama Ramsa oraz Przewodniczącego Rady Miasta Knurów Tomasza Rzepy, do Klubu Kultury Lokalnej ,,Sztukateria" przybyli przedstawiciele blisko 60 organizacji pozarządowych, klubów sportowych oraz stowarzyszeń społecznych, aby wspólnie podzielić się opłatkiem i życzyć sobie powodzenia w nadchodzącym 2019 Roku.

Spotkanie opłatkowe było też okazją do podsumowania dotychczasowej współpracy przedstawicieli trzeciego sektora z miastem oraz do podzielenia się spostrzeżeniami i uwagami odnośnie planów, potrzeb i oczekiwańw na przyszły rok. Spotkanie uświetnił występ artystyczny młodzieży ze Studia Piosenki i Musicalu Agnireszki Witomskiej, nie zabrakło też symbolicznego przekazania światełka betlejemskiego przez harcerzy knurowskiej drużyny ZHP.

 

 

Prezydent Miasta oraz Przewodniczący Rady Miasta (pierwszy z lewej) ze światełkiem betlejemskim fot. portal iKnurów

 

 

 

udostępnij
do góry