• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Spotkanie opłatkowe knurowskich organizacji pozarządowych

Spotkanie opłatkowe knurowskich organizacji pozarządowych

18 Grudnia 2019

Boże Narodzenie jest z pewnością najbardziej rodzinnym świętem obchodzonym w naszym kraju. Również i w Knurowie tradycją stały się już coroczne spotkania opłatkowe władz miasta z udziałem organizacji pozarządowych, działających na terenie Knurowa. W spotkaniach tych od kilku lat uczestniczą także radni Rady Miasta.

W dniu dzisijeszym; tj. w środę 18 grudnia br. na zaproszenie Prezydenta Miasta Adama Ramsa oraz Przewodniczącego Rady Miasta Knurów Tomasza Rzepy, do Klubu Kultury Lokalnej ,,Sztukateria" przybyli przedstawiciele blisko 60 organizacji pozarządowych, klubów sportowych oraz stowarzyszeń społecznych, aby wspólnie podzielić się opłatkiem i życzyć sobie powodzenia w nadchodzącym 2020 Roku.

Spotkanie opłatkowe było też okazją do złożenia gratulacji nowo wybranym ławnikom z terenu Knurowa, którzy w kadencji 2020-2023 zasiadać będą w składach orzekających Sądu Rejonowego i Sądu Okręgowego w Gliwicach. Spotkanie uświetnił występ artystyczny Joanny Świdrak z towarzyszeniem Przemysława Kondrata, w którym znalazły się kolędy i utwory nawiązujące do zbliżających się świąt. Nie zabrakło także symbolicznego przekazania światełka betlejemskiego, przyniesionego przez harcerzy knurowskiej drużyny ZHP.

  Przybyłych gości powitali Prezydent Knurowa Adam Rams (z prawej) i Przewodniczący Rady Miasta Tomasz Rzepa

    Spotkanie rozpoczęło się przekazaniem symbolicznego światełka betlejemskiego   

  W świąteczny nastrój wprowadziła wszystkich Joanna Świdrak z towarzyszeniem Przemysława Kondrata  

Spotkanie opłatkowe było także okazją do złożenia gratulacji nowym ławnikom z Knurowa 

 

udostępnij
do góry