• język migowy
  • BIP
  • EU
Strona główna/Miasto/Informacje o Knurowie/Aktualności/Spotkanie opłatkowe knurowskich organizacji pozarządowych

Spotkanie opłatkowe knurowskich organizacji pozarządowych

19 Grudnia 2014


Boże Narodzenie jest z pewnością najpiękniejszym i najbardziej rodzinnym świętem obchodzonym w naszym kraju. Przygotowania do wieczerzy wigilijnej, zapach choinki, prezenty dla najbliższych, wszystko to składa się na magię wpisanych w naszą tradycję świąt.  

Również i w knurowskim magistracie niepisaną tradycją stały się coroczne spotkania opłatkowe władz Knurowa z udziałem organizacji pozarządowych, działających na terenie naszego miasta.

Tak więc na zaproszenie Prezydenta Miasta Adama Ramsa, w środę 17 grudnia br., do Ratusza przybyli przedstawiciele blisko 60 organizacji pozarządowych, klubów sportowych oraz stowarzyszeń społecznych, aby wspólnie podzielić się opłatkiem i życzyć sobie powodzenia w nadchodzącym 2015 Roku.

Spotkanie opłatkowe było też okazją do podsumowania dotychczasowej współpracy przedstawicieli trzeciego sektora z miastem oraz do podzielenia się spostrzeżeniami i uwagami odnośnie planów, potrzeb i oczekiwańw na przyszły rok.

 

Prezydent Rams podczas spotkania z przedstawicielami organizacji pozarządowych. (fot. Redakcja Tygodnika ,,Przegląd Lokalny")

 

fot. Redakcja Tygodnika ,,Przegląd Lokalny"

 

 


udostępnij
do góry